Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jó ár/érték arányú...

Milyen jó ár/érték arányú dashcamet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Semmit sem tudok róla.


Hogya megy a töltése? Az aztóban valamibe be kell csatlakoztatni vagy az aksija napokon át bírja?


Bármilyen információ jól jön vásárlási linkekkel :)



2018. márc. 16. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy sima okostelefon, rezgésmentes tartóba, rá a szivargyújtós töltőre és annyi. Androidra mindenféle programot lehet hozzá szerezni, akár még a mentőket is hívja, ha már nem tudsz mozogni (baleset esetén).
2018. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt minden infót megtalálsz: [link]
2018. márc. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1# Köszi, de olyanra gondoltam, ami 0-24ben akár parkolás közben is veszi az autót.
2018. márc. 16. 14:01
 4/8 anonim ***** válasza:

A jobbaknak a töltése direktben az autó akksijáról megy (Pl. akár szivargyújtóról, vagy fixen bekötött kábelről az autó akksijáról), nincs bennük akksi ami elhasználódjon, csak egy kondenzátor.


A legjobbak:


Aukey DR02D - előre+hátra lát+extra GPS-t is lehet bele kötni ~30.000 Ft (extra GPS-el ~45.000 Ft, a GPS a pillanatnyi sebességet is rögzíti) - Ilyet csak Amazonról vagy eBayről tudsz venni.


Yi dash cam ~21.000 Ft (a legolcsóbb, ami már jó minőséget rögzít - GPS nélkül) - Ilyet magyar webshopokból is simán lehet kapni.


Az okostelefon kirakása is jó dolog, csak kicsit kényelmetlenebb és kisebb a látószöge - Androidra a Dailyroads Voyagert ajánlom.

2018. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az okos is tud 0-24-ben felvenni, egy mozgásérzékelős program esetén meg csak akkor dolgozik ha kell, de te tudod mire van szükséged. Az biztos, hogy az aksija nem bír pár óránál többet, tehát azt mindenképpen csatlakoztatni kell.
2018. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Androidra a Dailyroads Voyagert ajánlom."


Bár nem nekem írtad, de én is köszönöm ezt az infót. Már le is szedtem a programot, a legközelebbi utamon ki fogom próbálni! :)

2018. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Felenk a Nextbase a legfelkapottabb, az 512GW a legelterjedtebb.
2018. márc. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem néhány hete: Navitel r600

Nagyon szép, részletes képet rögzít, néha csak a táj miatt nézem vissza (Sony optika). A hangfelvétel is tiszta.

Az autó szivargyújtójára kell kötni, amikor ráadod a gyújtást magától bekapcsol. Érdemes a visszapillantó mögé ragasztani a szélvédőre, a kábelét pedig körbe lehet vezetni a szélvédő körül. Parkolás közben mozgásra kapcsol be, ilyenkor egy külön könyvtárba rögzít. Mivel nam kap tápfeszültséget, a saját akkumulátorát használja, ami néhány perc felvételhez elegendő.

2018. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!