Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik lehet a legésszerűbb...

Melyik lehet a legésszerűbb választás? Mazda 6, Bmw 3 Audi a4 vagy Merci c osztály?

Figyelt kérdés
Mazda 6 165 le skyactiv szívó motor ccm a legnagyobb 2000-es, mertci audi bmw kis turbómotor evvel kicsit háttérbról indulnak! Mazda 6 kombi revolution felszereltséggel szinte full extra majdnem minden benne van , a merci most kb 8-8,3 millió alap c160 turbó motorral 129 le, ajandék csomaggal nem sok mindent tartalmaz, audi a4 1.4 Tsi 150 le nem rossz motor de vannak tapasztalatok 1.4 tsi motorral 122 le láncos ..... vw . Alap fwlszereltséggel nem rossz xenon stb. Bmw 318i 3 Henger 136le de sportos belső külső. Ezeket lehet kapni a piacon a mazda árán , nehéz mert szinte mindeggyiket probáltam , nehéz döntés! Valakinek tapasztalata ebben a márka kavalkádban?? Érvek ellen érvek? Előre is köszönöm
2018. márc. 17. 06:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nehéz lesz olyat találni akinek mindegyik általad felsorolt típusra van tapasztalata.
2018. márc. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem csak olyanok válaszára várok akik mind hasznaltak csak esszerűen akarok dönteni
2018. márc. 17. 07:05
 3/16 anonim ***** válasza:

De nem tud senki se ésszerű választ adni. Leírom 3 éve van Mazda 6 om a 2.5 skyactivval. Működik indul megáll. Motor néha zajos futómű néha fura nem a legkomolyabb. De működik indul megáll.


De nincs más tapasztalatom nem tudom milyen a merci vagy a vw.

2018. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem mérvadó a teszt vezetés , mert a legerősebb motorral felszerelt modelleket hozzák, ez a polgárpukkasztás paraszt vakítás, mert beültetnek egy 192 le benzines a4 be bagy dieselbe abból is 190 le-be amitől elájul az ember , de nincs szükség ekkora motorra mert nem a német autó pályán megyek mindennap 160-180 al,de valóság alapja meg nincs és vasarlas utàn teli mosollyal kielégüléssel veszi at az autóját majd rádöbben h megvezettèk.....
2018. márc. 17. 07:26
 5/16 anonim ***** válasza:

Én tudom de én úgy vettem hogy nekem ez kell. Megvettem lehet hogy van jobb nekem speciel a Mazda 6 kellett azt kaptam.

Én nem bántam meg de lehet hogy van jobb vétel

2018. márc. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Koma: Annyit tegyél már meg, hogy teszel vesszőt és pontot, hogy lehessen érteni, mit akarsz.
2018. márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nyelvtani értékelést!
2018. márc. 17. 07:47
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz sűrűn szervizelni akkor benzines Mazda. A Mazda árából egyel kisebb kategóriás autókat tudsz venni.

Személy szerint nekem a BMW/Audi/Merci trió nem nagyon jön be, helyettük egy Insignia jobban kéne. (Igaz Audi A5-öt használok nagy ritkán, 3.0 TDI, nem vagyok elájulva)

2018. márc. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Azért volt rossz tapasztalatod az 1.4 TSI-vel, mert láncos, szíjasoknak semmi bajuk nincs.
2018. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyébként ízlések és pofonok, nálam ezekből mind a 3 prémium kiesik, mert ilyen kicsi motorral vicc az összes.
2018. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!