Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fikázzák sokan a Mustangot?

Miért fikázzák sokan a Mustangot?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom vagy hallom, hogy tul sokat fogyaszt, pedig nem fogyaszt tobbet a hasonlo teljesitmenyu BMW-knel vagy Audiknal.

Azt is mondjak, hogy nem olyan kenyelmes, mint egy BMW, de egy ilyen alacsony aron kaphato sportautotol nem varhatunk el mindent.

Azzal is ervelnek, hogy 5000cm3-bol a BMW kihozott volna vagy 700 loerot (turboval, meg hasonlokkal), de szerintem a Mustangnak az az egyszeru motor a lenyege, ami benne van. Ez adja a hangjat es nincs is ami elromoljon, hosszu tavon sem kel javitgatni.

Emellett szerintem ez egy hangulatos auto - megis csak legendas - es a kulleme is vonzo.

Mit gondoltok?


2018. márc. 17. 10:39
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
kell*
2018. márc. 17. 10:40
 2/29 anonim ***** válasza:
53%
Eszembe sem jutna fikázni. Nekem előbb kéne egy Mustang, mint egy Bmw.
2018. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
En is igy vagyok vele :D lehet, hogy azokat a kommenteket mind BMW-sek irjak.
2018. márc. 17. 10:49
 4/29 anonim ***** válasza:
95%

Fikázzák, mert Európában túlárazott. USA-ban 26 ezer dollárt kérnek érte. Ez 6,5 millió forint. Ennyit megér az autó. Ehhez képest nálunk van pofájuk dupláját kérni.


A 12 millió feletti vételárból viszont már prémium autót vehetsz, ami felszereltségben és kényelemben messze meghaladja a mustangot.


Másik baj vele, hogy Európába leginkább a tört példányokat hozzák, így próbálnak nyereséggel értékesíteni. Ha szerencséd van, jól összerakják, ha nem, akkor így jártál.


Ezek objektív szempontok voltak. Szubjektíven viszont szerintem szimplán ciki egy ilyen felvágó jármű. 20 évesen még nekem is kellett volna, 30 fölött már komolytalan.

2018. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Szervízháttere európába nagyon silány. Bármi elromlik benne, Amerikából kell rendelni hozzá egy vagyonért. Valószínűleg ezért mondják.
2018. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Elég hülyeség össze hasonlitani ezeket.

Aki Mustangot akar venni az azt is fog venni, nm fogja érdekelni hogy milyen egy BMW.

Ha vennék és is a Mustang mellett döntenék.

A BMW-t már eléggé nagyon lealacsonyitották a sok behozott szemét , semmire nem való roncsokkal.

2018. márc. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#4 Ez biztos, hogy a torotteket hozzak ide? Mert ha igaz, akkor eleg komoly gond, viszont nem nagyon tudom elhinni. Honnan szerezted ezt az informaciot?


Valo igaz, hogy joval tobbe kerul itt, a szallitas, meg adok miatt, es valoban tudnal belole venni premium kategorias autot, de - itt a lenyeg - nem ennyi loeroset. Aki eros autot akar venni, mitobb sportautot, annak szerintem jo valasztas, mert azok kozott szinte a legolcsobb.

2018. márc. 17. 11:03
 8/29 A kérdező kommentje:

A komolytalansagrol azt gondolom, hogy ez nem egy Lamborghini, vagy egy Ferrari, nem olyan feltunoskodo, es nem is hangos, ha finoman hajtod. Visszafogott, megis tekintelyt parancsolo a kinezete, tehat csak akkor tunik fel, ha te akarod es hangosan mesz.

Amerikaban, ahol mar 50 eve van, ott meg nem egy olyat latni, aki fiatal koraban beleszeretett es most oregen is ugyanolyan, vagy ugyanazt azt autot hasznalja.

Nekem ez a velemenyem, de erdekel persze az ellenvelemeny is, varom a tovabbi valaszokat, lehet, hogy sokan fogjak meg irni, hogy komolytalan.

2018. márc. 17. 11:07
 9/29 anonim ***** válasza:

Többségében ugyanazok szokták fikázni a Mustangokat akik a BMW-ket (a BMW-seket) is mert nagyjából ugyanaz az indítékuk.

Vannak néhányak olyanok is akik egyik vagy másik autómárkához hűek és a többit kritizálják. De ezt művelni eleve butaság. Értelmes ember elfogadja hogy vannak különböző autómárkák és azoknak rajongóik. Normális autórajongók jól megférnek egymás mellett. A rövidnadrágos gyerekek meg hadd vitázzanak arról hogy melyik a menőbb.

Amúgy szerencsére már Mustangból is egyre több van Magyarországon. Legalább sok darab lesz használtan és lesz választék. Egyszer majd veszek mert volt már sokféle autóm de Mustang még nem. Nekem a régi 66-os és az új kiadások tetszenek.

2018. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz senki véleményével!

A válaszoktól függ a döntésed, mint az itt kérdezők zömének?

Magadnak veszed vagy a szomszédnak?


Jó kocsi, ezen a földrészen kuriózum a sok német nagygép között.

Egyébként nem egyszerű a motorja.

Túl van elektronizálva már ez is és a szervizek hozzáértése kétséges.

Ha valami bekrepál rajta, az komoly összeg lehet, de aki ilyesmire ennyit tud kifizetni, annak az éves 500e.-es szervizköltség nem lehet gond.

A vezetési stílust is az érintőképernyőn állíthatod, szóval távol áll a rendszere a 40 évvel ezelőtti daraboktól.

17M. egy teljes felszereltségű új darab, ha lenne ennyim én is simán intéznék egy ilyen garázslakót magamnak, vagy Camaro-t.

Ki csak ritkán vinném a sok degenerált sofőr miatt.

Ehelyett van egy folyamatos karbantartást igénylő 20 éves németem...

2018. márc. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!