Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális ha az oktatóm mindig...

Normális ha az oktatóm mindig ordít velem?

Figyelt kérdés
Ha valamit megkérdezek, hogy magabiztos legyek a dolgokban akkor nem mond semmit, csak hogy csináljam és ha elrontom egyből leüvölti a fejem. Ha a parkolással nem vagyok tisztában és rákérdezek, akkor csak annyit mond, hogy már egyszer elmondta. Elegem van ebből már, többször megkaptam, hogy nem vagyok jó semmire se.
2018. márc. 18. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress türelmesebb oktatót! Menj be az autósiskolába, és mondd el, hogy ilyen idegbeteg oktatóval nem tudsz megtanulni vezetni.
2018. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%

Mond szépen utánam, neki: Na idefigyelj hapsikám, velem te ne ordibálj, mert kiszállok, olyat belevereka hülye fejedbe, h elájulsz! Ha kérdezek valamit, neked az a dolgod, h válaszolj! Ha ez nem megy, akkor takarodj az anyádba, keress magadnak olyan munkát, ahol nem kell emberekkel foglalkoznod! Nem ingyen tanítasz, ezért fizetek neked, h nem tetszik, h kérdezek, akkor fogd magad kisbarátom, fáradj be acéghez és mondj fel, mert én megyek be, de akkor kő kövön nem marad! Megértetted?


Ezt így vezesd le, és írd meg hatékony volt- e!

2018. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha nem csak oktatót váltok,hanem másik iskolába szeretnék menni akkor újra kell kezdenem az órákat? Már 30 órám van, de nem bírom, minden alkalommal úgy megyek el, hogy inkább meghalnék csak ne kelljen mennem, mert tudom, hogy az egész óra megint a kiabálással fog telni.
2018. márc. 18. 09:15
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az első kiabáláskor otthagytam volna a faszba! Nem hinném, hogy elveszik, mivel le van dokumentálva, így látják, hogy mi a helyzet.
2018. márc. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
ha veled kiabál, akkor mással is.. ha csak veled, akkor viszont nem az oktató a hibás..
2018. márc. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyszer volt, hogy egy másik tanuló vezetett én meg hátul ültem és vele is kiabált.
2018. márc. 18. 09:39
 7/13 anonim válasza:
Az 5. ös re reflektálnék. De igen akkor is az oktató a hibás. Unszimpátia. Az én oktatóm is mondta hogy volt olyan hogy azért üvöltött a tanulóval mert nem volt neki szimpatikus. Tehát mi következik ebből?.... Annyi az egész hogy nem kéne idegbetegnek lenni bakker. Nem kéne az első hiba után üvölteni...
2018. márc. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De miért nem szóltok rá?

Ezt befejezi, mert gondok lesznek! Mit képzel magáról?

Beszélj vele, h még egy ilyen, oszt mész bejeleted! Vagy azt tedd, amit fentebb írtam!

Mielőtt felnynomod, mint a kúpot, előbb beszélj vele mindenképp!

2018. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7-esnek: igazad van, nincs mit hozzáfűzni.


Ilyenkor jön az a tréfás legenda, hogy:

- ússza át a folyót!

-de nem tudok úszni..

-és ha megfizetem?


tehát ha jattol, akkor sem változik a jelleme, és tovább ordít..hogy mi a teendő, azt nem tudom..

2018. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Mindenképpen válts oktatót, mert úgy nem lehet rendesen ráhangolódni, és megtanulni vezetni, ha közben végig gyomorideged van, és semmi kedved az egészhez!


A levezetett óráid dokumentálva vannak, így azok nem vesznek el, még ha más iskolába is iratkozol át.


Én is Pesten kezdtem el, aztán egyéb okok miatt Keszthelyen kellett befejeznem.


Csak kikértem a papírjaimat az egyik iskolából, és bevittem a másikba. Ugyanott folytathattam, ahol abbahagytam, és nem kellett nulláról kezdenem.


Úgyhogy hajrá!!!


A jelenlegi oktatóddal kapcsolatban meg gondolj arra, hogy egy megkeseredett sz*rdarab, akivel úgysem tudsz mit csinálni, épp elég neki az a nyüg és fájdalom, hogy egész nap együtt kell lennie saját magával.


Szerencsére nem mindenki ilyen.

2018. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!