Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi kopoghat az autóm jobb...

Bicsibi kérdése:

Mi kopoghat az autóm jobb hátuljában?

Figyelt kérdés
VW Bora kombi típusú autómban, menet közben ha úthibákba megyek (kátyu, repedés) a jobb hátulja kopog. Már kicseréltettem a szilenteket, lengéscsillapítókat, de még mindig kopog. A körforgalmakban, amikor jobban terhelődik a jobb oldala fokozottabban kopog. Esetleg meg tudná valaki mondani, hogy mi lehet a probléma? Autószerelő se talált semmit.

2018. márc. 19. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

a csomagtartóban egy üres üveg gurul ide-oda...

volt már ilyen.


...ha a szilentek, lengéscsillapítók is cserélve lettek, akkor más nincs.

Próbáld meg, hogy aknára állsz, és megemeled a jobb hátulját. Leveszed a jobb hátsó kereket, és alulról megnézed, megrángatod a létező összes mozgathatót..

2018. márc. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kerékagy csapágy is tud hangoskodni így, főleg ha kanyarban jelentkezik a jelenség


esetleg még a kipufogó ütödhet oda valahova egy konzol elrohadása miatt.

2018. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orangyalod fiam :)
2018. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pótkerék, emelő. Ugyanez volt a Mazdámnál. Már majd meg őrültem vittem a szerelőkhöz de mindenki azt mondta semmi baja. Aztán felemeltem a csomahgtartó alját és lám az emelő csavarja ki volt lazulva, és kanyarodáskor fékezéskor ide oda csapódott.
2018. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!