Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra gyujtás hiba?

Astra gyujtás hiba?

Figyelt kérdés
Alacsonyabb fordulaton nagyobb gázadáskor rángat+lomha az autó. Kkb fél éve lettek Gyergyák, benzinszűrő, levegőszűrő cserélve javult a hejzet de nem oldódott meg teljesen egy picit még rángat és ugyan olyan lomha. A trafósor mehetet tönkre vagy injektor? Mi lehet? 1.4 16v
2018. márc. 19. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

klasszikus opel hiba


fillérekből javítható, csak kell keresni egy szerelőt aki kilegózza a lehetséges kb 20 dolog közül mi szarakodik


Ilyenek az opelek

tudom mert nekem is volt

utáltam is nagyon.

2018. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Trolltomi, mert a többi hasonló korú 2 millió km-t futott ketyere nem ugyanezeket produkálja?

De, pontosan.

Hasonló tünet, Volvo motoros benzines Lagunánál az AC vacakolt, nem adott elég anyagot nagy fordulaton a motornak.

2018. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 milliót futott?:)


ne viccelj már, hány személy autó van magyarországon, vagy akkár az egész földön amiben 2 millió killométer van?



sajnos az opelnála leírt hibajelenség nagyon gyakori, a kor előrehaladtával

gyakoribb mint más átlag autóknál

2018. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
183000km van benne 2000 évj
2018. márc. 19. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!