Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóval Horvátországba 1,2...

Autóval Horvátországba 1,2 motorral?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Nyáron Horvátországba szerintetek Daewoo Kalos 1,2-es motorú kocsival el lehet jutni, vagy felforrna a víz, stb..?

2018. márc. 19. 19:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

pár évtizede még természetes volt, hogy Trabival, kispolskival, wartburggal jártuk Európát.


az idősebb generáció párás szemmel mesél ezekről a csoda utakról. A matektanárnőm Zaporozseccel járta be Törökországot úgy, hogy sosem robbant le a járgány(ráadásul léghűtéses volt)pedig ott vannak hegyek rendesen.

2018. márc. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Miért forrna fel a vize? Hát őő mert mondjuk felmászol 1000 méterrel tengerszint felé, nyáron a +36-37 fokban, és ha nem lassan mész akkor egy komplett családdal és csomagokkal maxra terheled a motort, ami mellé ott a meleg és a csökkenő sebesség is.


Ha normálisan - az adottságainak megfelelően - mész vele akkor semmi gond nem lesz.

2018. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el vele,csak ne menj 4000-es fordulat fölé(ez kb olyan 130km/h-nál van,azt még bírja tartósan. De ha nem sietsz inkább 3000-3500-as fordulatnál maradj,akkor kevesebbet fogyaszt. Én is 1,2 fiat bravaval jártam mindenfelé,németbe,olaszba,horvátba és sose volt semmi gondom.
2018. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Update: csütörtökön jöttem 1300 km-t az 1.2-es Renaultval Németországba, meg se kottyant neki. 120-130 km/h végig, Németországban végsebességet is teszteltem.
2018. márc. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!