Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e36 vagy Fiat Grande Punto?

BMW e36 vagy Fiat Grande Punto?

Figyelt kérdés

BMW tökéletes állapotban van, 1998-as.

2000ccm, 150 le.

Fiat Grande Punto 2007-es. 1.4-es motor, és ha jól emlékszem 95 lovas, vagy kevesebb picivel, passz.

Tudom két különböző kategória, de ez a kettő nagyon megfogott, annyira szépek külsőleg, a forma stb.

A kérdés melyik megbízhatóbb, biztonságosabb, melyik olcsóbb fenntartani, alkatrész árak miatt is kérdezem meg hasonlók.

A fogyasztás most úgy annyira nem lényeges.



2018. márc. 19. 22:09
1 2
 1/17 D. Brasco ***** válasza:
25%

Az autos univerzum 2 legtavolabbi pontja...nem is ertem higy tudtad ezejet kivalasztani,de:

E36:huszonéves lerugott teleszotyizott ócskavas a géppart bő 90%-a a maradek meg horror aron van

Grande pí:egy igazan jol sikerult konstrukcio kulonosebb tipushibaktol mentesen ezzel az 1.4 szivoval kivalo valasztas

Nem is kerdes hogy az olaszt vennem

2018. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Leírom még egyszer.. mert látom nem értetted meg. De semmi baj.

tudom hogy különböző kategória, de mindkettő mese szép.

BMW, az tökéletes állapotban van, TÖKÉLETES, perfekt állapotban van.

De a Punto is tökéletes minden téren.

A kérdésem, ott van a vége felénél, kérlek olvasd el még egyszer.

Melyik élvezetesebb stb.

2018. márc. 19. 22:23
 3/17 A kérdező kommentje:
Negatív meg egyéb leszólásokra nem vagyok kiváncsi.
2018. márc. 19. 22:26
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Biztos hogy elvezetesebb a bmw. A punto magas epitesu es nem rendelkezik fuggetlen hatso felfuggesztessel
2018. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Tehát most magyarázzuk meg miért a perfekt bembelőt vedd?
2018. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Írtam hogy a Punto is olyan állapotban van.

Te is ilyen értetlen vagy? Vagy unatkozol nincs barátnőd?

2018. márc. 20. 00:07
 7/17 A kérdező kommentje:
Viszont a #4 hozzászólónak: Köszönöm!!
2018. márc. 20. 00:08
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fiatalabb de gyengébb autót veszel vagy régebbi de erősebbet. Neked kell eldöntened hogy melyik tényező a fontos.
2018. márc. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 crudy ***** válasza:
34%

Szerintem te nem erted, hoztal ket alternativat olyan szempontok szerint amik alapjan a hulye is eldonti h melyiket vegye de neked fogni kell a kezed.


Melyik megbizhatobb? A fiat es ha barmit elolvastal volna mind a ket autorol akkor tudnad.


Melyik a biztonsagosabb? 2007 vs 1998? Szerinted melyik a biztonsagosabb?


Melyiket olcsobb fenntartani? Felmesz bardi/unix/kovacs a. oldalara es megnezed az alkatresz arakat. Nyilvan a 98as autot konnyebb szerelni, a 2007eset meg kicsit nehezebb, de egy puntorol van szo, nem tul komplikalt szerkezet.


Az elso azert nem ertette, hogy mivan mert erre mind magad is tudtal volna valaszolni. Egy keves konpetenciaval. Tehat az maradt h hasonlitsuk ossze a ket autot ami nehez lesz mert nagyon tavol allnak egymastol. De persze ezt te is tudod. Akkor fogalmazd mar meg normalisan a kerdest. Ird le. Olvasd fel. Es ha hulyeseg akkor gondold at. Ez igy ebben a formaban nem kerdes. Azt vedd amelyiket akarod mert minden szempont a fiat mellett szol. Tehat csak te tudhatod. Nem fogjuk kiszopni az ujjunkbol h melyiket vedd ahogy azt sem h miert merult fel benned ez a kerdes mert leirni nem sikerult.

2018. márc. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

Melyik megbízhatóbb?

Egy 10 éves kocsi nyilván sokkal megbízhatóbb, mint egy 20 éves. Ezen nincs mit ragozni.


Melyik biztonságosabb?

E36 1 csillagos törésteszt, Grande Punto 5 csillagos törésteszt.


Fogyasztás?

A Fiat 6-7 liter, a BMW 9-10 liter.


Alkatrészek?

A BMW-hhez valamivel olcsóbbak az alkatrészek, de amit ezen nyersz, annál többet is elbuksz a gyakoribb szervíz és a magasabb fogyasztás miatt.


Mindezek mellett a bmw-t sokkal élvezetesebb vezetni, mint a fiatot.


Ha tehát közlekedőeszközt akarsz választani, akkor a fiat. Ha hobbiautónak veszed, akkor a bmw.

2018. márc. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!