Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom kivedeni hogy...

Hogyan tudom kivedeni hogy atverejenk egy hasznalt auto vetelekor a müszaki vizsgaval?

Figyelt kérdés

Akarok venni otthon Magyarorszagon egy autot aztan kihozni Nemetorszagba ahol elek. Nemetorszag ezen a reszen, ahol elek nem vagyok hajlando autot venni, mert amint meglatjak, hogy külfödi vagyok egyböl atvernek mindennel ami el es mozog es azzal is ami nem el es nem mozog.

Emiatt otthon akarok autot venni es kohozni ide. A problema:

Fel ev utan itt Nemetorszagban regisztralni kell az autot amihez nemet müszaki vizsga kell. Ha elözöleg a magyar müszaki vizsgan atvernek es csak egy papirt adnak a sikeresen vizsgarol, miközben az auto nem is volt vizsgan, akkor a jarmü fennakad majd fel ev mulva a szigorubb nemet müszaki vizsgan, a nemet javitasi költsegek pedig olyan dragak, hogy nem lesz ertelme kifizetni.

En pedig az idegtöl kiugrok az ablakon. A kerdes:

Hogy vedhetem ki 100%-osan, hogy otthon atverjenek a müszaki vizsgaval?



2018. márc. 20. 09:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik lehetőség, hogy te magad viszed az autót műszakira.
2018. márc. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 D. Brasco ***** válasza:
7%
Úgy hogy nm otthon vasarolsz hanem a nemeteknel veszel autot!Nem hiszem hogy az amig atpapirozod a magyar gépet megér ennyi kinlodast!amugy meg csak az ilyen exkebabos török kavicsos placcos neperek vágnak át ....ha átvágnak!Vegyel maganszemelytől vagy német kereskedőtől autot azt jónapot
2018. márc. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Még nem is vettél semmit, de már idegroncs vagy?


Egyetlen ötletem van: NE vegyél autót!

2018. márc. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Brasco, mit irtal az Nemetorszag nagy reszen igaz. de en Szaszorszag keleti reszen elek, amia legfajgyülölöbb resze az orszagnak es amint meglatjak hogy keleti emeber vagyok azonnal mindennel atveren es nemcsak a kebabos hanem kb mindneki, itt nagyon erös az idegedgyülölet, egyszer mar evettem itt autot, de többet soha, at akartak verni mindenütt. Persze egy Münchenben valszeg mas lenne a helyzet.
2018. márc. 20. 10:15
 5/23 A kérdező kommentje:

Egyes valaszolo:


De ha kinezek egy autot valahol a kereskedesben amin nincs müszaki es enm tudok kimenni vele az utra, azt hogy viszem el egyedül müszakira?

2018. márc. 20. 10:17
 6/23 A kérdező kommentje:

Harmadik valaszolo:


Kenytelen vagyok autot venni, mert itt nem nagyon van tömegközlekedes, es auto nelkül nem lehet elni...

2018. márc. 20. 10:18
 7/23 D. Brasco ***** válasza:
6%
Akkor menjel el münchenbe aztan vegyel ott autot....meg mindig egyszerubb mint hazajönni meg a papirozassal copni!
2018. márc. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Armstrong01 ***** válasza:
Ha mondjuk Németország más részein nézel autót az nem megoldott?
2018. márc. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Armstrong01:


De igen megoldhato, de minimum ~ 250-300 km-t kell utazni hogy nagy biztonsaggal kijussak a fajgyülölö övezetböl (Nürnberg, München, Berlin stb).

Azt probalom felmerni, hogy ez egyszerübb vagy otthon venni.

2018. márc. 20. 10:26
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod,ha itt veszel akkor nem vernek át???Hajjaj egyes kereskedőknek megvannak az emberei akik miatt sikeresen átmegy a vizsgán egy olyan autó amit neked sehol nem fognak átengedni olyan állapotba. Amúgy elviszed és cakk pakk átnézeted az autót,de ezt érdemes az előtt mielőtt megveszed
2018. márc. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!