Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem hajtok gyorsan, villogn...

Ha nem hajtok gyorsan, villogni fognak rám mindenhol?

Figyelt kérdés
Most csinálom a jogsit, 22 óránál tartok. Ugye nyilván mindenhol betartom a szabályokat az oktató mellett, de mi van akkor, ha én a későbbiekben is igy szeretnék eljárni? Az oktató kocsit kielőzik a 90-es táblánál 110-zel, slussz. Ha nem ebben az autóban ülnék, gondolom menne a villogás meg az idegeskedés. Rajtam kivül nem is megy senki 90-nel. Most jól értelmezem, hogy muszáj leszek gyorsan hajtani, különben én leszek a fekete bárány az utakon? Én valamiért 25éves koromra oda jutottam, hogy inkább megérkezek 15 perccel később, minthogy baj legyen. Nem akarok gyorsan menni. Megkérdeztem az oktatóm, azt mondta hogy majd megtanulom a játékszabályokat... Fantasztikus szabályok ezek!

2018. márc. 21. 09:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ajánlom a kérdőjeleket a mondataim végén, amelyek inkább érdeklődést kivánnak érzékeltetni, mintsem kijelentést.

Egyébként a történetben én vagyok a többiektől különböző résztvevő, igy nem is értem hogy jön ide a sztereotipia kifejezés. Nem azt kérdeztem hogy levillognak-e majd a turbódizeles, kopasz, mindkét kezükön karórát hordó, izzadtságszagú emberek. És még ez sem sztereotipia.

Abba már ne is menjünk bele hogy a sztereotipia egy agyi folyamat megnevezése, igy nagyjából 2 emeletet tévedtél amikor nagyot akartál mondani.

2018. márc. 21. 12:50
 12/14 anonim ***** válasza:

Én csak akkor villogok, amikor a megengedett alatt megy vki jócskán, amivel nincs baj, csak arra ott a külső.


Országúton nem izgat, sőt, könnyebb megelőzni, és nekem sem kell annyival túllépni a határt, hogy büntessenek.

2018. márc. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

8-as válaszoló, olvasd el még egyszer a válaszomat, lehet, nem ment át.


Az "elsősorban" és a "csak" között lényeges különbség van.


Ne az legyen a fontosabb, hogy a mögötte lévő erőszakos tulok mit csinál...ő maga a legfontosabb, aztán jön mindenki más egy szinten.

2018. márc. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Főúton 90-es sebességnél senki nem fog tégedet levillogni, esetleg akkor ha a belsősávban mész ennyivel indokolatlanul. Ha 70-75-tel mennél akkor már lehetséges hogy lenne ilyenben részed.
2018. márc. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!