Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendelt már valaki a Vossen...

Rendelt már valaki a Vossen Shop-ból?

Figyelt kérdés
Nem a felnikre, hanem inkább a kiegészítőkre (pólók, sapkák, telefon tokok stb..) gondolok. Milyen minőségűek ezek a termékek (azt tudom hogy a felnik elég "prémium"-ok)? Szálítanak egyáltalán Magyarországra?

#shop #Wheels #Vossenwheels
2018. márc. 22. 01:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Senki nem fogja helyetted elolvasni az üzletszabályzatukat...
2018. márc. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem értem az offot.. Alapvetően olyan emberek válaszát vártam, akik rendeltek már innen, vagy tudnak-e valami infót ezzel kapcsolatban. Az "eredeti üzlet" Miami-ban van, és ahogy láttam vannak európai importörök, sőt Magyar is, viszont a kívánt termék nem elérhető ezekben, és még nem kaptam választ email-ben hogy kérésre importálnak-e olyan terméket ami náluk nincs feltüntetve. Egyébként köszönöm a válaszodat, a méltó értékelést megkapta. :)
2018. márc. 23. 01:18
 3/5 anonim ***** válasza:

nyomogathatod a minuszt, nem különösebben hat meg.

A válasz arra irányult, hogy az üzletszabályzatukban le van írva a szállítás résznél biztonsan, hogy hogyan tudsz ide rendelni. Extrém esetben berakod a kosárbaa kívánt terméket és megadod a szállítási címet. Máris ki fogja dobni, hogy mennyi a szállítási költség, vagy ha nem szállítanak ide. Extrém esetben megkérdezheted tőlük is e-mail-ben, nem pedig a köztes kereskedőt...

2018. márc. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, rendben. "Extrém esetben" megkérdezem a minőségről is őket, hátha véletlenül nem dicsérik az egekig a saját terméküket, és küldenek egy használhatatlan moslékot. Végül is plusz egy vásárlás nekik csak jó..
2018. márc. 24. 23:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké, feladom, kérdezd meg a minőségről is őket...

Nem értem még mindig mi olyan nehéz abban, hogy az eredeti eladót kérdezd meg egy ilyen alap dologról (hacsak nem nulla a nyelvtudás), már rég kaptál volna választ.

2018. márc. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!