Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szoci autót vegyek?

Milyen szoci autót vegyek?

Figyelt kérdés
Második autónak egy Toyota avensis mellé eddig egy trabim volt, de új helyre költöztem ahol a házhoz egy 20fokos 15 méteres út vezet, ezt sajnos a trabi nem bírta. Hobbi autónak havi max 4-5 alkalomra kene valami (elsősorban) szoci gépjármű, 300-400k körül van rá a keret, a fogyasztás nem érdekel, csak az h ne kelljen vele mindig szívni (a trabival teljesen elégedett voltam, semmi komoly baja nem volt).

2018. márc. 22. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

miért nem megy fel a trabi?

kipöröga kereke vagy mé?


tuti kamu a kérdés

minden autó fel tud menni emelkedőn, ha nem akkor nem az erö hiánya a baj hanem a kerekek tapadása nem megfelelő, vagyis ahol a trabi nem bír fel menni ott a legtöbb autó sem tud felmenni!

2018. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

egy jobb 1.1 es trabant


(kicseréled a hajtokart 1.3 as vareszéra(1.3 as motort csinálsz belöle) és már erösseb és a régi autóhoz hü autót tudsz venni

2018. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Simán elképzelhető hogy "nem megy fel". Persze, nem szószerint kell érteni. Felénk is van 15-20 fokos emelkedő. Végig 70-es tábla van, de ennek ellenére hiába megyek a Trabanttommal nagy lendülettel és teljes gázzal, a végére lelassulok 20-25km/h-s sebességre, amit általában a többi autós nem is szokott díjazni, így azt az útszakaszt el is szoktam kerülni.

A trabi előtt egy régi Zsigulim volt. Teljesen meg voltam vele elégedve. Közel 150 ezer kilométert tettem bele és ez idő alatt a legnagyobb dolog amit cserélni kellett rajta az a fékmunkahenger volt. Mondjuk mikor megvettem teljes felújításon esett át, így a végére már közel volt a 600 ezerhez a teljes ára (ami eladáskor nyilván nem térült meg, de ez elmondható akármelyik hasonló autóról, minden második belefektetett Forintot sosem fog újra látni a tulaj). Szóval ha tényleg egy jó autót szeretnél, akkor szerintem érdemes legalább 500k-ig felmenni, mert egy komoly felújítással akármilyen autót is választasz legalább ennyibe fog kerülni. Vagy együtt kell élni azzal a tudattal, hogy bármikor megállhat az út szélén.

2018. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!