Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kuplung? Sebességváltó?...

Dave3dave3dave3 kérdése:

Kuplung? Sebességváltó? Kinyomó? Vagy valami más?

Figyelt kérdés
Hidraulikus kuplungnál az alkatrészek újak, feltöltve és légtelenítve van a rendszer. A kinyomó is rendben. De járó motornál kuplungot benyomva nem lehet sebességbe rakni. Ha a motor nem jár akkor persze butaság csinálni de tesztelni kellett és akkor lehetett sebességbe rakni. Mindenféle agymenésnek örülnék válaszként. A látatlan megoldásnak pedig pláne. Kinek mi az ötlete?

#kuplung #sebességváltó #hidraulika #nem lehet betenni sebességbe #járó motornál
2018. márc. 22. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg mikor alulról,ha valaki kinyomja a kuplungot,hogy a kinyomóvilla hogyan működik?

Ha sehogy,vagy alig mozdul,akkor alsó,vagy felső munkahenger,nyomólap,légtelenítés,vagy vmilyen szerelési hiba.

Az újat is leszoktam és ajánlott ellenőrizni beépítés előtt.

2018. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem emel ki a kuplung. Ennek több oka is lehet, mint előttem irták. Ezt kéll kideriteni.
2018. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Körülbelül 0.5 - 1 Cm a mozgása a kinyomó villának.
2018. márc. 23. 12:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ezt nem a holtjátékra,ha nem a kiemelési mozgása,akkor bizony sovány.Nem emel ki rendesen.Ess neki megint légteleníteni,vagy ha ez után sem jó,akkor hiba keresés.

Alsó,vagy felső munkahenger.Én vákummal légtelenítek.

2018. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ez jó lehet a célra?

2018. márc. 23. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Az van ide írva,hogy erre való ,de nem tudom,hogy mennyire jó.
2018. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!