Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért lehetne kb eladni...

Mennyiért lehetne kb eladni ezt a kocsit?

Figyelt kérdés

Tehát egy WV Passat 1.8 T 20 V Sportline-ról lenne lenne szó (1996) 270 ezer km.


Kifogástalan állapotban van mindent kicseréltem rajta, és minden hibátlanúl müködik rajta szinte tiszta új állapotban van (nem itt akarom eladni, eladni sem akarom még), viszont tisztában szeretnék lenni az árával azért hogy nagyából tudjam mikor lenne érdemes lecserélni.


Hasonló Passatot nem láttam sehol csak a B5-ös 5v tourningline-t és ezeket.


Szóval még viszonyitási alapom sincs.


Tudna segiteni valaki?



2018. márc. 23. 13:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

és még pár autó:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


tovább most nincs kedvem keresgélni....

remélem ezek után a válaszoló elgondolkodik a 800e ft-os válaszán :)


Ha egymás mellé tennénk ezt a 7-8 autót + a 22 éves passatot és mindegyikért mondjuk 800-et kérnénk és megkérdeznénk 100 embert, hogy melyiket venné, szerintem csoda lenne ha egyáltalán 100/1 választaná :)

2018. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az úgy fassza, hogy leírtam a reális árat, de valami szakértő nullára pontozott :D Na nem mintha meghatna, csak azért vicces...
2018. márc. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nem reális az 550e sem...

ha annyiért el tudná adni akkor nagyon nagyon jól járna.


1-2 hónap és rengeteg külföldről behozott autó lesz az országban és az ilyen öreg autókat csak olyan fog venni akinek tetszik a típus vagy kifejezetten öreg autót keres.

Ja és addigra a reális ára igen csak le fog esni!

200-300e körül lesz kb. most olyan 400e lehet a reális ára.

2018. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat!


Tehát nem érné meg eladni ez a lényeg.


Na már most azokra a fent emlitett müanyag szarokra biztos, hogy soha az életbe nem cserélném el hiába csak 800-ezer azzal egyszer van balesetem és meg is döglök, mert olyan olcsó szar anyagból vannak összerakva.


Teljesitményben ahogy megvan az enyém csinálva ezeket rongyosra veri az utakon, szóval értem én hogy régi (nekem is ezzel van a problémám) de ilyen retekre nem cserélném még akkor sem ha 1 millóval drágább.


Mindig a régebbi autók tetszettek, nyilván vannak olyan új ami nagyon tetszik de az megfizethetetlen számomra.


Egyébként nem úgy adnám el, ha el is adnám hogy feldobom apróra hanem magánszemélyként, és cserélném egy másikra kisebbre mert nehéz a fentartása picit SZÁMOMRA.


Az évjáratot soha nem nézem, mert leszarom van olyan ismerősöm akinek az új skoda octavia rs-e van 3 éves csak az autó és 290 ezer km-et van benne, egy nagyon jó autóról beszélünk de igy nem érné meg szerintem az árát eladva.

2018. márc. 23. 22:50
 15/17 A kérdező kommentje:

# 13/14


Egyébként hogy hogy rengeteg külföldről behozott autó lesz? Eddig is sok volt vagy csak én maradtam le valamiről :D ? köszönöm a választ!

2018. márc. 23. 23:02
 16/17 anonim ***** válasza:
11: kimazsoláztad a piac hulladékait az alsó árszegmensből. Ezek a típusok reálisan ennek a duplájába kerülnek. Mind betegágy, garantálom. A kérdező állítása szerint kifogástalan az autója, ez ézért nem 400-at ér. Az az F astrák, suzukik kategóriája. A 800 nyilván felső határ. Ebben a kategóriában már beleszól az árba sok minden, pl. két garnitúra kerék újszerű gumikkal lehet akár 2-300ezer Ft is, mérettől, típustól függően. Az autó árát úgy kell nézni, hogy hozzá kell csapni a várható költségeket. Ha költségmentes az autó, azzal súlyos százezreket spórolhat a leendő tulaj. Csak ebbe nem mindenki gondol bele.
2018. márc. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kerestem ezerrel de nem találom azt a német videót amit 1 hete láttam.


A lényeg az volt, hogy pár éves dízel autókat ha leadják akkor sokkal olcsóbban vehetnek egy benzines golfot.

A leadott autók elképesztőek :D pár éves dízel kocsik és mentek bele a bezúzógépbe.... egy részükből kiszerelték a lámpákat pl. amit még tudnak értékesíteni, de maga az autó egy az egyben ment a zúzógépbe.

És nem ezer éves dízelekről van szó hanem olyanokról amikre itthon az ember éveket spórol..


KÉRDEZŐ:

Én is utálom ezeket a modern műanyag autókat és nekem is öreg autóm van, öregebb mint a tied és sokkal de sokkal többet futott.

De a mostani 30-40 éves generáció nem akar már ilyen öreg autókat venni, inkább megveszik a gagyi tizenéves műanyagautót ismeretlen előélettel, tekert km órával.


Az öreg autókra meg nem lesz kereslet ergó alig fognak érni valamit...


A dízelek kitiltása majd nyáron fog igazán tetőzni németeknél hiszen akkor van a szmogriadó.

Kiváncsi leszek akkor milyen hatással lesz az autópiacra a dolog.


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=tQ-mPOpoQVU

2018. márc. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!