Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő egy ilyen használt...

Mi a teendő egy ilyen használtautó vásárlásnál?

Figyelt kérdés

3 napja vettem egy 2001-es vw polot. Átnéztem, gyönyörű szép volt, amit csak ki tudtam próbálni, működött(az egyik ablakemelő nem). Aztán ma elutaztunk és rövid pihenőt követően az autó nem indult. Felhívtam az eladót, aki mondta, hogy az önindítóból indul egy kábel, amit az akksihoz kell érinteni és indul(tényleg így volt).

Mit tudok tenni ezügyben, felhívjam hogy vegye vissza, mi van, ha más bajok is előjönnek?



2018. márc. 24. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt érdekesen oldották meg, azt nem mondta, miért így van?

Mondjuk ez nem nagy hiba, emiatt nem érdemes, ha minden más jó.

És nem fizettél érte sokat.

Remélem a kasznit megnézted rendesen, igaz, egy kicsit régebbit néztem én, az 99-es volt, de annak kb nem volt alja.

2018. márc. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nem nagy hiba, viszont abba gondolj bele, milyen állapotban lehet az egész autó, ha ennyire el van hanyagolva. Mivel ez egyértelműen olyan hiba amit az eladó elhallgatott én visszavinném. (És legközelebb hozzáértővel mennék autót nézni, ha már én nem vagyok az)
2018. márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!