Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha használtautó kereskedőtől...

Ha használtautó kereskedőtől veszek autót és aznap vagy másnap veszem észre, hogy nem működik ez meg az rajta, akkor visszavihetem neki javitásra? Vagy ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szerződést írtatok amiben benne van hogy X ideig vállal garanciát a kocsira mert ha nincs akkor kapugarancia ami azt fedi hogy kiviszed a teleről és onnantól nincs gari a kocsira ez az általános de ha rendes a kereskedő akkor megcsináltatja
2012. febr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb kereskedő bizományban árul, megbízási szerződéssel! Legtöbbször semmilyen garanciát nem vállalnak!
2012. febr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Törvény szerint 3 munkanapon belül (az adásvétel napjától számítva) köteles visszafizetni a pénzt a kereskedő és visszavenni az autót!!!
2012. márc. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nincs olyan törvény ami a 3 napon belüli visszavásárlást kötelezővé teszi. Már befürödtem ezzel cipők ilyesmiknél, és utána jártam, kb. 13 évvel ezelőtt volt utoljára életben ez a törvény! 3 napon belül semmi nincs! Ha szerencséd van megjavítja! De a szerződésben is benne van, hogy a megtekintett állapotban, minden nem látható hibájáról tájékoztatva tudomásul veszem.............

aláírtad és pont. Nincs vissza út!

2012. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!