Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gépjármuadó nem kaptam csekket...

Gépjármuadó nem kaptam csekket, hogy fizessem be csekk nélkul?

Figyelt kérdés
autó,adó,gépjarmuadó

#adó #sárga csekk #gépjarmuadó
2018. márc. 24. 15:02
1 2
 1/12 anonim válasza:
77%
Átutalással. Üdv a 21. században!
2018. márc. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És honna tudjam hogy mennyit kell utalnom?
2018. márc. 24. 15:15
 3/12 anonim ***** válasza:
év elején már a tied volt az autó? Ha nem, akkor nem kell befizetned idén.
2018. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

az enyém volt már

tavaj is fizettem rá

2018. márc. 24. 15:20
 5/12 A kérdező kommentje:
folhivhatom az onkormányzatot hogy mennyit kell fizetnem?
2018. márc. 24. 15:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd küldik.
2018. márc. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem fogják
2018. márc. 24. 16:07
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
ahogy az első válaszoló írja: üdv a 21. században, feltalálták már az átutalást... istenem mi lenne a magyarokkal, ha megszűnne a csekk. a fél ország meghalna...
2018. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

beballagsz a lakhelyedhez legközelebbi kormányhivatalba, ott sorszámot húzol a "gépjárműadó"-hoz, és elmondod mi a bánatod..a személyid, lakcímkártyád, forgalmid vidd magaddal, és bankkártyád is...mindjárt kinyomtatják a csekkecskédet, oszt be is fizetheted.


Amúgy lejárt az első határidő, mint tudod.

2018. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sem kaptam, igaz februárban vettem az autót. (Új forgalomba helyezés.)

Itt kérdeztem és azt írták, hogy akkor is ki kell fizetni a teljes évre az adót. A másik autómra jött is a csekk, az újra nem...

Amíg nincs a kezemben a határozat az adó megállapításáról, addig nem tudok hova fizetni.


Most a biztosítókkal hadakozok, az is bőven elég most. A Cascot és a kötelezőt két külön biztosítónál fizetem. A fizetési mód "csoportos díjlehívás".

Külön fölhívtam a biztosítókat, volt ahol személyesen is bent voltam az ügyfélszolgálaton, hogy akkor ez most tuti rendben van, le fogják emelni a számlámról a pénzt? A válasz egyértelműen hogy igen, nyugodjak meg.

Ehhez képest a Cascot múlt héten le is emelték, erre tagnap kaptam egy postai díjfizetési felszólítást, melyben bírósággal a Polgári Törvénykönyvre hivatkozva fenyegetőznek.

A kötelező ugyan ez, csak ott még az összeget se vonták le.

Jövő héten vehetek ki egy nap szabadságot, mert természetesen ügyfélfogadás kizárólag 8-tól 4-ig van és kérdezhetem meg, hogy most mi van. Kb úgy kezelik, mintha én direkt és szándékosan nem fizetnék. Meg fogom kérdezni, hogy én mégis hogy oldhatnám meg, hogy az ő nevükben levonjam a saját számlámról a pénzt.

2018. márc. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!