Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan érint a kàtyú téma?

Hogyan érint a kàtyú téma?

Figyelt kérdés

Kivàncsi lennék, hogy màst is ennyire érzékenyen érint az országunk utainak àllapota?

Engem kifejezetten bosszant, mikor milliàrdokat költenek stadionokra, támogatásokra, kampànyra, közpénzből és közben majd kiesik a futómű a kocsi alól a vàrosokban, Főútvonalakon!

Nem is beszélve arról, hogy mennyire balesetveszélyes!



#út #kátyú #futómű #defekt #lövészàrok kàtyú
2018. márc. 26. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megyünk szavazni, nyugi!
2018. márc. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy van egy 25 éves videó az itteni utak állapotáról, ugyanúgy lesz&%$, lehu&% az utak àllapotát! Választással nem fog vàltozni sajnos semmi, csak ha teszünk is.
2018. márc. 26. 11:29
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyik kormány sem fog ezzel érdemben foglalkozni. Egyébként gondoljunk csak bele milyen jó üzlet ez a gépjármű fenntartó iparágaknak! Én amúgy igyekszem kikerülni a rossz útszakaszokat, vagy nagyon lassan megyek. Ami bosszantja az autójukat igavonóként használókat.
2018. márc. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló, mennyire igaz. "...vagy nagyon lassan megyek. Ami bosszantja az autójukat igavonóként használókat".


Engem nagyon érzékenyen érint. Azokon az útvonalakon, ahol rendszeresen járok és helyettesíteni sajnos nem lehet, ismerem a kátyúkat és igyekszem úgy közlekedni, hogy kikerüljem. Nagyon kellemetlen viszont akkor, ha egy ismeretlen terepen betalálok egy bújkáló kátyút...pedig nagyon vigyázok az autómra.

2018. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Érzékenyen. Bár te itt politizálni akarsz csak, engem gyakorlati oldalról zavar nagyon. Elég vékony gumival és nagy felnivel járok, átlagnál alacsonyabb hasmagassággal, nem csak kényelmetlen de sérülést is könnyen okoz az autón, felnin, a balesetveszélyről nem is szólva (lásd. M1)
2018. márc. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A jó édes ***** válasza:

"Nem is beszélve arról, hogy mennyire balesetveszélyes!"


Miért, mennyire? Most írták le, hogy a kátyús részen csökkentett tempóban haladnak, kiváló forgalomlassító eszközről van szó. Egy erősen kátyús útszakaszon gyakorlatilag elképzelhetetlen, hogy boyracerek meg Rezesovák miatt legyen baleset, ugyanis ők ahelyett hogy a szokásos száguldozásba kezdenének benn szitkozódnak a szekerükben, hogy milyen szar az útminőség.

2018. márc. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez politikàtól(bàbjàtéktól) független, pont ezt próbàlom elmagyarázni, de valami összefogás kellene rá. Én is pont ìgy vagyok vele, lassan minden kátyút névről ismerek a környéken, de ha messzebre, nem gyakori útvonalon megyek, akkor sokkal óvatosabban kell menni, vagy oda a gumi/ felni.
2018. márc. 26. 13:07
 8/12 anonim ***** válasza:
És mi a helyzet a jó útra kihelyezett fekvő rendőrökkel? Ha jó az út akkor meg az a baj...
2018. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Oliver38 ***** válasza:
azért ez erős túlzás hogy oda a felni+gumi, illetve ha egy autót szereltek 15-18-as felnimérettel és te felrakod a magyar utakra a 18-as méretet persze hogy tönkremennek nem erre lettek kitalálva... ha nem akarod folyton a felnit javíttatni akkor bátran rakd fel az alapfelszereltség lemezfelnijét a hozzá való gumimérettel. és ezzel a futóművet is kíméled mert a gumi elnyeli a rázkódás egy részét.
2018. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem is beszélve arról, hogy mennyire balesetveszélyes!"


Miért, mennyire? Most írták le, hogy a kátyús részen csökkentett tempóban haladnak,"


Valószínűleg a zárójeles rész kimaradt, mint pl. az M1, ott nem mész 40-nel várva hogy melyik részen jön 1-1 akkora kátyú amin elszállnál 130-nál. Persze már le van zárva, de volt baleset kátyú miatt, és meg is lehet nézni, hogy a leállósávon, meg félig a leállósávon szlalomznak a kamionok most is még egyes szakaszokon

2018. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!