Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet az autó nem a hitelfelve...

Lehet az autó nem a hitelfelvevő nevén?

Figyelt kérdés
Vásarolnánk egy autót, én nem vagyok hitelképes, mert CSED-et kapok, férjemnek még nincs meg a 3 hónap a jelenlegi munkahelyén. Szüleim vennék fel a hitelt az autóra, az adás-vételi szólhat mégis a férjem nevére, lehet ő az autó tulajdonosa, vagy a szüleim lennének, akik a hitelt felveszik?

2018. márc. 26. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

a bankot csak az érdekli, hogy a kiadott hitelnek legyen fedezete(pl.jelzálog) és az adós rendesen törlesszen..a gj. eladót meg csak az érdekli, hogy akárki is viszi a kocsit, az fizessen..


lehet, hogy csak a szülők nevén lesz a gj. tulajdonjoga, akkor írni kell egy üzembentartóit...a biztosítást már a férjed kötheti a saját nevére..pláne, ha ő fogja vezetni.


szóval megoldható...sőt, lehet, hogy a bank engedélyezi a családtag nevére az autó tulajdonjogát, csak az adós fizessen.


a banknál kell kezdeni. sosem lehet tudni, milyen gatya van rajtuk aznap.

egy próbát megér.

2018. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy kereskedésből vásárolnánk az autót.
2018. márc. 26. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mekkora összegről van szó, de személyi kölcsön a legegyszerűbb, ha az elegendő.
2018. márc. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne vegyél fel hitelt...
2018. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!