Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kocsit vegyem?

Melyik kocsit vegyem?

Figyelt kérdés

Olyan kosit szeretnék ami fél millióba kerül (max), de legyen sportos nagyon.

Első helyen nekem a Ford Puma van, utána a Mazda MX3 és az Opel Tigra.

Ilyesmi kocsikra gondoltam :)

Szerintettek melyikkel járok jobban?

Elsősorban, a fogyasztásra vagyok kiváncsi, hogy mennyit eszik, illetve melyik a legmegbízhatóbb?

Jelenleg egy Suzuki swiftem van, szóval ez nagyon megbízható, hűséges kocsi, de édesapámnak adom, és sportosabb kocsit szeretnék. :)



2018. márc. 26. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiszta vicc vagy.
2018. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért ne akarj sportkocsit, Puma és Tigra is rohad rendesen, MX3-at nem tudom, de az sem sokkal jobb. Ezek öreg, lerúgott betegágyak szinte kivétel nélkül. Ha sportos kocsi kell akkor legyen 1 milliód és nézz Astra G OPC (szívó) vagy Golf IV 1.8T-t, ezekből még talán lehet épkézláb darabot venni.
2018. márc. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezeknek csak a kinézete sportos, de valójában közük nincs a sporthoz. Bár szerintem a Tigra az meg főleg ilyen plázaautó.


Mazda MX3-ból volt valamilyen kisebb V6-os, de olyat nem hiszem hogy fogsz találni. Nameg ez nagyon öreg vas már.


Most lehet ki fogsz röhögni, de akkor már inkább néznék egy Ford SportKA-t. 95LE abba a papírgalacsinba biztos sportosabb érzetet ad mint amiket fent említettél.


De ha nem sürget az idő, én is inkább gyűjtenék még.

2018. márc. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

most nézem hogy a puma városban 10et is megeszik

ez elég sok.

lehet hogy kisebb fogyasztásút keresek, de 500 ezer ft körül. :/

2018. márc. 27. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért autót ne nemhogy sportautót
2018. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!