Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy volvo v50 em. A külső...

D. Péter kérdése:

Van egy volvo v50 em. A külső höméröm beázott így elég nagy különbséget mutat az eredetihez képest. Szereztem egy másikat ami elvileg jó. De nemtudom hol van elhelyezve. Tudnátok nekem segíteni pontosan hol is találná meg?

Figyelt kérdés

#Volvo V50 #külső hömérö
2018. márc. 27. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Furcsa, nem tudod hol van meg azt se hogy milyen, de vettél egyet.

Ezt úgy szoktuk hogy először megnézzük hogy miért rossz valami. Lehet hogy nem is ázott be, vagy csak meg kellene törölgetni.

2018. márc. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe hogy azt sem tudod hol van de azt tudod hogy beazott......lehet csak a csatlakozo rossz vagy valami ilyen orimitiv baja van!Netről töltsd le az auto kezikonyvet abban hatha benne lesz
2018. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Így van. Sajnos nemtudom hol van. Általában ilyen problémának ezt szokták csinálni. A. Úgy nem egy drága dolog azért szereztem egyet. Kézi könyvben sem írnak róla semmit. Mármint hogy hol van.
2018. márc. 28. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!