Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2 motor között mi a különbség?...

2 motor között mi a különbség? (Mustang)

Figyelt kérdés
5.0I V8 421 LE S6 M6 mitől különbözik az 5.0I V8 421 LE S6 A6-tól? Nézegettem a Mustangokat és az A6 valamivel de drágább. Mi az A6 és mi az M6? Melyik miért "jobb"?

2018. márc. 27. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

M mint manual, A mint automatic, tehát kézi vagy automata váltó.

Azért drágább az automata mert bonyolultabb szerkezet és kényelmi funkció is. Az hogy melyik a jobb az szubjektív. Én pl. jobban szeretem a kézit mint az automatát (volt automata autóm, A5 3.0 TDI és nem szerettem).

Mondjuk ekkora teljesítménynél talán jobb az automata mert kézivel elég egy rossz kuplungolás és máris kilő az autó valamilyen irányba.

2018. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. márc. 27. 22:05
 3/5 anonim válasza:
Hello, nekem automata van, és kényelmesebb, valamint kevesebbet fogyaszt. Városban és dugóban érzed meg leginkább a különbséget ( nem fárad el a lábad a kuplungtól) és nem fog gyorsan elkopni a kuplungtárcsa és a kinyomócsapágy. Egyszerűen túl nagy a nyomaték és a lóerő...
2018. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 crudy ***** válasza:
Igazabol az egesz attol fugg h milyen a valto. Audi a5 az cvt, nem? Azaz fokozatmentes amit sokan nem szeretnek. Az h melyik kedveltebb az szubjektiv, mindenki eldonti maganak viszont van rossz automata es van jo automata. Egy mustangot manuallal kell venni. Az amerikai automatak amugyis butak es lassuak, jellemzoen. Mustang kapott 10gangos automatat ami jol hangzik de a vegeredmeny az h folyton valtogat ossze vissza. Tisztesseges szivomotort kezivaltoval mar amugy se nagyon lehet talalni. Persze sok a 420 lo de annyi elektronika van benne h a sofor mar csak az utat nezi, nem az vezet, nyilvan azert nem art ha nem egy friss jogsis ul a volan melle.
2018. márc. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 crudy ***** válasza:
Moge*
2018. márc. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!