Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarják most hirtelen...

Miért akarják most hirtelen tönkretenni a dízelautókat? Ki állhat az egész mögött?

Figyelt kérdés
Soros György, vagy valamilyen háttérhatalom?
2018. márc. 28. 21:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
34%

Semmi más csak az érdekek harca ez.

Ha a benzint csak 5 forinttal olcsóbban tudják elő állitani, már ki lehet számolni hogy ez hány ezer milliárd dollár évente.

Én még úgy tanultam régen hogy ha egy dizelt beinditunk egy garázsba, és elalszunk semmi bajunk nem lesz. De ha egy benzinest ugyan igy , akkor megfulladunk.

Hogy van ez akkor?

De én már láttam több benzinest is amikor baleset volt hogy nagyon sok pillanatok alatt leégett. Iszonyú tűzzel tud égni, és erre nincs mentség, se poroltó.

2018. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem a Soros, hanem a Párhuzamos. Vagy valami más hat tér, hat álom.

(remélem a válaszom legalább olyan zagyva, mint a kérdésed)

2018. márc. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én(#2)meg a 7-es is miért lettünk lepontozva??Fáj az igazság itt valakinek magy mi van itt??
2018. márc. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A tudjukkik akik a kemtrellel is olik a nepet
2018. márc. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem akarják tönkretenni, ha akarnák akkor rég túl lennének rajta. Az emberek azok akik hülyék hozzá mint a segg, a média, politika szimplán csak meglovagolja ezt.
2018. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!