Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » OBD VAG diagnosztikai adapter...

OBD VAG diagnosztikai adapter ami Androiddal is megy AUDIkhoz, rendelt mar ilyet valaki, link a leirasban vagy esetleg tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés
[link]
2018. márc. 30. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez csak egy adapterkábel, nem maga az eszköz!


Vedd a legolcsóbb ELM klónt, az 1.5-ös verziót! Kb. 1000 Ft-ért Torque-al bohóckodni remek.


Komolyabb műveletekhez (pl hibakód olvasás) ross-tech interfészt vegyél! Van abból is dögivel klón pár ezer forintért.


Nekem mindkettő bevállt.

2018. márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább egy KKL kébelt vegyél, az alapokhoz tökéletes.

KB ennyibe kerül az is, viszont sokan ismerik, használják. Ha elakadsz a használatával, sokan tudnak segíteni.

Ha kódolni is akarsz, akkor VCDS, de az már drágább.

2018. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
AliExpress ott van par ezer forintért windowsos rendszer. A teherautón világított a légzsák vettem egyet hibát kiütöttem kiderült mindent lehet vele csinálni. 15 dollár körül van. Még akár a km órát is atirhatod :)))
2018. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg van meg a link vagy ke rola h pont azt a tipus tudjam megvenni
2018. márc. 31. 22:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Felesleges a link, míg meg nem írod, hogy pontosan milyen Audihoz kell!

Motor típuskód? Évjárat?

Ezek ismeretében lehet ajánlani.

2018. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Audi A3 Sportback- 2014 - 2.0 TDI 110kw/150 lo - sajna a pontos motorkodot most nem tudom megmondani
2018. ápr. 1. 00:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ezt venném:

[link]

2018. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!