Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ködlámpával megy az...

Miért ködlámpával megy az összes suzuki vitara?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 16:50
1 2
 1/12 crudy ***** válasza:
53%
Ez egy kulonleges suzuki vitara jellemzo
2018. ápr. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
még ha csak azok mennének azzal.....
2018. ápr. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Ajjaj, van ám fogalomzavar. Le merem fogadni, hogy a nappali menetfényt kevered a ködlámpával.
2018. ápr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nyilván sok a ködlámpás suttyó a magyar utakon, de én 5 vitaraból 4et mindig ködlámpával látok
2018. ápr. 5. 17:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egy 5centivel arrébb nézted, mert ott van a ködlámpa mellett a nappali menetfény.


Illetve amivel FB-on is "hirdetni" szokták a ködlámpa ellenesek annak az írásnak a hátterén egy octavia van aminek gyárilag a ködlámpa az nappali menetfénye (ha nem xenonos).

2018. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi, ez jóval kielegítőbb hozzászólás volt , mint a 3. komment.

Akkor tényleg nem suttyók ezek a vitarások, én voltam tudatlan.

2018. ápr. 5. 19:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Melyik Octaviának van gyárilag ködlámpa menetfénye?

Az enyémben (2.gen faceliftben) külön izzó a köd és menetfény.


Egybe köd és menetfényről csak utólagos ledes Osramról olvastam eddig TC-n.

2018. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Világít hátul a helyzetjelzője vagy sem?

Egyébként az a nappali menetfénye a kocsinak, és ott van közvetlenül mellette a ködlámpa.

Ugyanakkor arról kellene leszoknia sokaknak, hogy helyzetjelző + első ködlámpa kombinációval megy, mert a ködlámpa nem váltja ki a nappali menetfényt... összetévesztik azokkal a kocsikkal, amelyeknek a ködlámpa foglalatába szerelte a gyár a nappali menetfényt: ha közelebbről megnézed két izzó található benne; a szélső a menetfény, a belső a ködlámpáé.

2018. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A ködlámpát csak a tompítottal együtt lehet kapcsolni. Ha tehát a tompított nem világít, akkor DRL-ről van szó.
2018. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nappali menetfény lesz az.

Az egyik nő rokon is kérdezte már egyszer, hogy ez a sok barom miért ködlámpával megy fényes nappal...

2018. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!