Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw passat b5 2000-es evjatat,...

Dark Man kérdése:

Vw passat b5 2000-es evjatat, milyen 17-es et szamu felni ferne be a kocsi ala?

Figyelt kérdés
Mennyi a maximum et szam 17-es felni eseten ami be ferne a kocsi ala? Tehat hogy ne erjen bele lenges csillapitoba fekdobba/fektarcsaba stb. Elore is koszi a valaszokat.
2018. ápr. 6. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen szélességben?
2018. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig milyen kényelmes autó a Passat. Te pedig most készülsz tönkretenni a legértékesebb tulajdonságát.
2018. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
Egy keréknél általában az utolso dolog ami fontos az az atmerő....jelen esetben sem segít ez semmit,amig nem tudjuk a felni szélességét.......ez igy kb olyan szintű kérdés hogy mekkora egy ifa teherbírása ha kék a színe
2018. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
7J szelessegu felni. Nem tonkre keszulok tenni hanem szeretnek venni ala egy jol kinezo felnit elso sorban masod sorban pedig az autot kb fel eve vasaroltam es csak teli szettem van hozza gyari lemez felnivel. Valamilyen felni kelleni fog a nyari szetthez es kineztem egyet ezert tettem fel a kerdest.
2018. ápr. 6. 12:40
 5/8 anonim ***** válasza:

7J széles felni befér nekem simán a Thalia alá :D

Amúgy a 17-es kerék szinte elveszlődik a Passat alatt, nem lesz tőle kényelmetlenebb. Egyébként érdemes valami ET30 körüli felnit nézni, ha biztosra akarsz menni.

2018. ápr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Huhh, hat en ET 48-as felnit neztem. Akkor az nem lesz jo a kocsi ala?
2018. ápr. 6. 15:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Hááát, lehet hogy jó lesz, de elég rizikós. Mondjuk könnyen lehet korrigálni a problémát nyomtávszélesítővel.
2018. ápr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ET35-40 körül nézegess, ET48, ha nem is ér bele belül semmibe csúnya lesz, mert bent lesz nagyon.
2018. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!