Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vásárlás maximum...

Használt autó vásárlás maximum 400. 000 ft-ért (+ átíratás) lehetséges?

Figyelt kérdés

Milyen használt autót lehet maximum a fent említett összegért venni?

Márka, év, km, állapot, stb...

Suzuki swiften kívül.



2018. ápr. 6. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kizártad a legjobb alternatívát ebben az ársávban, így maradnak olyanok, mint az Opel Corsa, Ford Fiesta, Volkswagen Polo, Toyota Corolla, Mazda 323...

Igazából nem is sorolom, mert 400 ezerért annyi minden van, de nem tudjuk, hogy mik az elvárásaid az autóval kapcsolatban.

400 ezerért nem márkában gondolkodnék, hanem olyan autóban, ami jó állapotban van, és mondjuk van benne klíma. Ha az ismeretségi körödben találnál ilyet, az lenne a legjobb. Ha kereskedésből, idegentől veszed, akkor alaposan nézd, nézesd át, nehogy aztán rá kelljen költeni a vételárat újra, ami könnyen megeshet.

2018. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Értem, és olyan 700.000 ft körül milyen autókat lehet venni?


Audi A4 avant-ot találtam használtautó.hun-n, de nekem az 700.000ft-ért nagyon olcsónak tűnik 15 évesen.

2018. ápr. 6. 19:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Opel corsa B 99-2000 között gyártot 1.2 16V vagy 1.4 16V. 1.0 12V-t ne,mert az láncnyúlásra hajlamos és harmat gyenge.

Ford Fiesta de csak is 1.25 cm3 benzines motorral.Ez a motor japán közremüködéssel készült,ha jól emlékszem a Toyota nyúlt hozzá.

Nissan Primera 1.6 16V ,ez még nem fogyaszt sokat és nagyon megbízható japán technika.Alapáron klíma,Abs,kégzsák is van benne.

Esetleg még toyota,de ezek jól tartják az árukat.De a fenn említettekből válogathatsz 400 ezer körül.

2018. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Audi A4 avant-ot találtam használtautó.hun-n, de nekem az 700.000ft-ért nagyon olcsónak tűnik 15 évesen."


15 éves, ha megveszed, majd legalább 400 ezeres kört számolj még rá. Lesz abban, bőven cserélni való dolog.


Érdemes lenne, egy nem presztízs kocsiban gondolkodni, aminél, ha valami tönkremegy nem úgy indul, hogy 50 ezer.

2018. ápr. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, teljesen mindegy, hogy 400 vagy 700. Vagyis nem teljesen, de hosszabb távon, 1-2 éven belül nagyjából ugyanott leszel költségekkel. Ha ennyi pénzért Audit meg hasonlókat nézel, akkor nyilván meg fogod szívni gazdaságilag. Nincs pénzed, de olyan autót vennél, amit drága fenntartani, ahelyett, hogy néznél valami igénytelenebb kisautót. 700 ezerért már Toyota Yarisok is vannak, azzal soha nem lenne bajod, ha nem volt rommá törve.

Persze vehetsz Audi A8-ast is 700 ezerért, csak hát arra meg 2 milliót kellene rákölteni, hogy menni tudj vele, és akkor sem lesz hibátlan. Az Audi A4-esnél mérsékeltebb kiadásokra számíthatsz. De még mindig nem tudjuk, mik az elvárásaid. Miért nem mondod el? Azért tetszik az A4 Avant, mert kombi és kell a hely, vagy azért, mert Audi? Mert ha a hely miatt kell, akkor van számos jobb alternatíva. Ha Audi kell, azt is megértem, csak akkor ne kérdezz ilyeneket, hogy milyet lehet kapni 400 meg 700 ezerért. Ebben az ársávban úgy kalkulálj, hogy az autó vételára legyen még egyszer a zsebedben a szükséges javításokra, és ne fájjon azt kifizetni pluszban. Szóval ha veszel 700 ezerért egy A4 kombit, akkor 500-700 ezred legyen még pluszban, hogy az első hónapokban rendbe tedd, ami szükséges. Ha így számolsz, nem lesz csalódás. De ezt úgy 2 évenként kalkuláld be.

2018. ápr. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából nem most tervezek még autót venni, még csak most megyek egyetemre így semmi értelme nem lenne. Pusztán kíváncsiságból kérdeztem, hogy kb mire számítsak majd ha autóvásárlásra adom a fejem.


Köszönöm a segítségeket.

2018. ápr. 9. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Renault Megane is szóba jöhet ennyiért és ebben is alapból van klíma, ABS, elektromos ablak, tükör, légzsák.
2018. ápr. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó, Mégane-t ne vegyél, ha jót akarsz. Szerintem térjünk vissza erre akkor, ha eljutottál az autóvásárlásig, és kialakultak az igényeid. Első autónak nem vennék prémiumot, annyi biztos.
2018. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Alfa Romeo 147 1.6 T. Spark distinctive-re gondoltam vagy pedig egy Ford Mondeo-t nézegetek még. Illetve a 4-es golf is megfordult már a fejemben.
2018. ápr. 16. 13:37
 10/11 anonim ***** válasza:

Huhhúúúú, akkor legyen félretéve még 400 ezred tényleg az autó árán felül. Az Alfánál főleg.

Jaj, előre sajnállak. Ne szívasd magad. Ne higgyél nekünk, de kérdezz meg egy autószerelőt, hogy érdemes-e egy jó kis Alfa 147-est venni. Vagy egy 400 ezres Mondeót.

2018. ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!