Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benelli TRK 502 vélemény?

Sivatagi1996 kérdése:

Benelli TRK 502 vélemény?

Figyelt kérdés

A2-re váltanék egy 2008as YZF R125-ről. A kis sportgéppel is sokat mentem,túrázgattam de ugye pályán nem úgy megy,előzés is necces-sokszor veszelyes vele.

Milyen ez a trk? Hoszabb túrákra,akár autópályán is lenne használva,főleg egy személy éa dobozok (benne könyebb cuccok) néha 2 személy kisebb utakra. Vélemények,teljesítmény,szervizháttér,alkatrèszellátottság,megbízhatóság?

CB500X és NC700-on kívül nem nagyon láttam kalandmotoros világjáró vetélytársat főleg nem ilyen szépet és nagyot nembeszélve a gyári bukócső,kézvédő,túraplexi,ledes cuccok,12v usb,doboztartók stb.



2018. ápr. 9. 02:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne vegyél ilyen motort, jól néz ki de szerintem nem olyan jó. Inkább CB500F, CB500X, NC750X jobb választás. YouTube-n Hollywood Honda-nak van teszt videója a Benelliről.
2018. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!