Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ha bemegyek egy...

Szerintetek ha bemegyek egy autószerelőhöz, és mondom neki hogy egy le tudnátok e ülteni az autómat, akkor hülyének néznének?

Figyelt kérdés
Mármint, olyan autószerelőkhöz, akik nem tuningolnak, vagy hasonló, hanem csak hétköznapi dolgokat csinálnak. :)

2018. ápr. 10. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha viszed a rugókat/futóművet akkor beszerelik. De azt ne várd el, még egy tuning műhelytől sem, nem hogy egy sima szerelőtől, hogy tuning alkatrészt válasszanak helyetted. Max ajánlanak valamit, ha elmondtad az igényeidet:

- mennyit akarsz ültetni

- csak rugó/fix futómű/állítható futómű/airride stb stb

- milyen árfekvésben/minőségben gondolkozol

- akarod-e papírozni

- stb stb

2018. ápr. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem néznének hülyének. Az "ültetés" többnyire rövidebb rugók beszereléséből áll ha a kocsd spirál rugós. Egy átlagos szerelő ezt simán elvégzi. Először nézz utána annak, hogy milyen szettek vannak. Leültetett járgány cool de nem lesz gyorsabb és hálából minden követ, foltot az utakon érezni fogsz.
2018. ápr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vettem egy ültetett autót, most emeltettem vissza nemrég eredeti magasságra. Ég és föld, hogy mennyivel élhetőbb, komfortosabb lett. Azt mondják, ültetve jobban nézett ki, de azt pont leszarom, hogy kívülről ki mit lát, én vezetni és közlekedni szeretek vele.

Szóval gondold át. Az ültetésnek talán versenypályán látnád előnyét, amúgy a magyar utakon csak hátránya van.

2018. ápr. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom,tudom :D De nekem gyermekkori vágyam, hogy legyen egy autóm ami le van ültetve. Szóval ezért ragaszkodom hozzá. :')
2018. ápr. 10. 08:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak ne az én autószerelő haveromhoz vidd, mert halálra fog szívatni a keresztkérdéseivel, anélkül, hogy észrevennéd.

A gyerekkori álmokat pedig meg kell valósítani, ezt támogatom, de idővel úgyis rájössz, hogy némelyik álomnak nem sok értelme volt. Olyan autót ültess csak le, amit nem sajnálsz, mert megsínyli az egész kasztni meg a futómű is hosszabb távon. Persze nem minden döntés mögött kell értelmet keresni. Sok sikert, ültetni mindenhol tudnak, csak mondd el, mit szeretnél. Ültetőrugót tud rendelni a szerviz is. Árakról tájékozódj azért, de nem kell feltétlen neked megvenned, rábízhatod arra, aki ért hozzá.

2018. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerelő lenne akiheze elviszem, viszont lenne egy kérdésem.. Tudnál olyan oldalt mutatni ahonnan ezt megtudom rendelni? :D Illetve, ahonnan valami sportosabb első/hátső lökhárítót is?:D (Opel Astra H)
2018. ápr. 10. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!