Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hülyének néznének középsuliban...

Hülyének néznének középsuliban, hogyha egy simson star motorral mennék be tanulni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 28. 20:21
1 2
 1/11 Donald J. Trump ***** válasza:
Cimborám még azzal járt, de az már 15 éve is kicsit retró volt, mikor olcsó Yamahákat meg Apriliákat kapni alig többért. Másrészt kicsit saját magad szívatása is, mert úgy is lesz olyan pillanat, amikor nem indul.
2017. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
attól függ ! ha sok a pénzes gazdagnak képzeli magát hülye gyerek akkor igen annak fognak nézni , de pl én autó szerelelő iskolába jártam ott inkább mindenki csak nézte és tetszett nekik persze volt aki ki nevetett .
2017. febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hülyén nézne ki az osztályteremben szerintem. Bár technika vagy gépészet órán semmi gond.

Amúgy meg pont ma láttam egyet Budapest belvárosában. Nem rosszabb, mint bármi. Egyre ritkább.

2017. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ütött-kopott, nem rozsdás, akkor szerintem még menő is.
2017. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm. szerintem is jól néz ki.

egyébként lesz*rom mit mondanak.

2017. febr. 28. 21:15
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki és jobban megnézik mint az xyz motorokat. De ez minden veteránra igaz.
2017. febr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük. Ha igényesen meg van csinálva, még meg is bámulnak. Sok idióta páwa, nagyképű szarfxszúval meg nem kell foglalkozni. :)
2017. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerettem a start, a swarblit is, de be kell látni, ezek már veterán motorok, elregedett anyagokból, vacak utángyártott alkatrészekkel. Nem napi ingázásra valók, inkább csak kirándulni, boltba járni.


Sokkal megbízhatóbbak még a konténeres honda diok, meg a jamaha jog 3kj-k, és olcsóbbak is.Még egy 20éves példány is lazán elgurul 2000km-t anélkül, hogy hozzányúlnál.

2017. márc. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Háááát..

Attól függ, hogy milyen vagy amúgy. Nagymenő, vagy úgymond "lúzernek" számítol a suliban? (ne sértésnek vedd, de ezek a kategóriák vannak sajnos elkönyvelve a sulikban). Ha menő vagy amúgyis, akkor azt fogják mondani, hogy de vagány, meg hogy neked van stílusod, stb, stb, ha meg ilyen lúzerebb fajta vagy, akkor nevetni fognak, és cikizni :/

2017. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én három éven keresztül napi használatban mentem Starral suliba. Még a biosz tanár is megdícsérte, valamint volt egy vendégtanárunk NDK-ból aki nosztalgiázott minden nap! :) Ezt nézik meg, nem a robogót!
2017. júl. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!