Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen C3 vélemény/tapasztalat?

Citroen C3 vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 2017-2018-asra gondoltam. Véleményekre lennék kiváncsi vagy akinek ilyen típusú autója van szereti-e? :)

Én városba használnám leginkább, ritkán mennék vele messzebbre, mondjuk egy évben kb 10-szer.

Ha szeretnék majd babát elférnénk benne rendesen. Ennél kisebb autót néztem (Kia Picanto vagy Hyundai i10) de árban ugyanannyi és ez nagypbb szóval erre esett a választásom és belüle is tetszik nagyon.

Aki szerint egy szar, fos és hasonlók azok ne is vegyék a fáradságot hogy ezt leírják mert rohadtul nem érdekel. Köszi :)


2018. ápr. 10. 10:31
 1/7 A kérdező kommentje:
nagyobb* belül*
2018. ápr. 10. 10:32
 2/7 anonim ***** válasza:

Az alap az kicsi de, Akkor a Picassó kell neked, azt nézegesd meg.

[link]

2018. ápr. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja azt elfeljetettem írni hogy 3 millió körüli legyen.

A Picasso nem tetszik és akkora autó nem is kéne de azért köszi :)

2018. ápr. 10. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Bár nekünk az első generációs van, de nagyon megbízható autó.


Semmiképp sem a 67 lovasat vedd meg, hanem a 82-t. Mivel még új modell, ezért nem hallottunk hibákról mert még nem is jönnek elő. (majd 5-7 év múlva).


Keress fb-n "Citroen c3" csoportokat ott van egy pár felhasználó az általad említett évjáratból, ők tudnak neked bővebb tanácsot adni.


Klíma legyen benne feltétlen. :D

2018. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A mostaniban nincs klíma úgyhogy tudom milyen és akarok is. :DDDD Nyáron nem kapok a kocsiban levegőt kb :D


Mindenképp új autót szeretnék, max 2016-os évjárat jöhet szóba és ilyen 3 milla körül. Ezért gondoltam erre az autóra bár mindenhonnan mást hallani...mivel francia nem jó az elektronikája. Nekem peugeot-om van most, igaz már 20 éves és volt is baj vele bőven, azért kérdezem milyen autó ez a citroen :D

Köszi a választ utána nézek a csoportnak :D

2018. ápr. 10. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Na ezt tessék elfelejteni hogy a francia autóknak nem jó az elektronikája.


Ez igaz volt, egészen kb 2010-ig. Onnantól kezdve fokozatosan álltak át Bosch (német) elektronikára, és sokat javultak ilyen téren.


Ez csak a 2000-es évek elejéről maradt meg, és az emberek 90%-a beállt a sorba mert mindenki szidja a francia autókat akk ők sem maradhatnak ki...


Totalcar tesztelte le a kocsit, adok is egy linket


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=6mHiB9igolM&

2018. ápr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:) Ezt a két tesztet már én is néztem. :D

Végül aztán apukámmal arra jutottunk hogy inkább Kia Rio lesz. Úgyhogy köszönöm nektek a választ! :)

2018. ápr. 12. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!