Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálta ezt a Simson...

Miért csinálta ezt a Simson Swalbe kr51/1?

Figyelt kérdés
Mikor mentem a motorral kB 5-6 km azután közép-nagy gáznál elkezdet szaggatni ezt egy ideig csinálta majd leállt(Isolator gyertya volt). Ezután cseréltem egy gyertyát (Champion) és azzal kb ment 200 m és megállt utána toltam egy kicsit (kb 15 percet) utána beindult de kB 1 km után meg is állt.Én a gyertya hóértékére gondolok de annyira nem értek hozzá. Kondenzátor és a karburátor teljesen fel lett ujjitva.

2018. ápr. 11. 18:30
 1/1 anonim válasza:

Én a felújítás ellenében arra gondolok hogy nem folyik le a benzin és elfogy a karburátorból

Ha téglavörös volt amikor kivetted azt az is okozhatta hogy elfogyott a benzin, de természetesen a jó keverék beállítása és a megfelelő hőértél miatt is lehet ilyen de nekem általában akkor szokott amikor eldugul a benzincsap vagy a fő fúvóka

De inkább hallgasd meg más véleményét is

2018. ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!