Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan állítsam be a fényszóró...

Hogyan állítsam be a fényszóróim magasságát, ha a manuális állító csavarok nem működnek?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy lámpát, viszont nem működnek a fent említett csavarok. Van valamilyen más mód amivel itthon betudom állítani magamnak? Nagyon fontos, ugyanis nem látok. Elvittem egy vizsgállomásra ahol lerendezték azzal, hogy új lámpa kell.

2018. ápr. 12. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy miért nem működnek az állítócsavarok? Ha pl. kiszakadtak a foncsorból és az egész foncsor lóg, akkor kuka a lámpa. Ha a foncsor nem lötyög benne, akkor megpróbálhatod a rögzítőcsavaroknál hézagoló alátétekkel, vagy csak odébb mozdítva állítani az egész fényszórót. Ez esetben a karosszériánál a hézagok elmennek, de legalább jó helyre fog világítani.
2018. ápr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szét van esve/tőrve az állító mechanika. Nézd meg, hogy esetleg tudod-e valahogy javítani, de valószínűleg igazuk volt az állomáson, és ezeknek a lámpáknak már végük. Ahogy előttem írták, a lámpatest állításával lehet próbálkozni, de nem biztos, hogy sikerül, vagy csálén állhatnak utána.
2018. ápr. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!