Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt hogyan tudnám megtudni,...

Azt hogyan tudnám megtudni, hogy kb. hány kilométert futott eddig az autóm?

Figyelt kérdés

Mivel, hogy egy 1999-es Suzuki Swiftről van szó és mivel én vagyok a nem tudom hányadik tulaj így nem tudom, hogy mennyit futhatott azóta amióta forgalomban van a kocsi.

Hogyan lehetne ezt megtudni, hogy mennyi kilométert futhatott eddig összesen.



2018. ápr. 13. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Bar nem volt ilyen autom, ahogy kepeket nezek a muszerfalarol, a sebessegmero kozepen van a kilometerszamlalo. Szerintem ennel pontosabb adatot nem fogsz tudni kideriteni.
2018. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az van, hogy a Swiften csak 99999 km-ig mér. Utána átfordul és nullázódik. Azt akarnám kideríteni, hogy átfordult-e esetleg.
2018. ápr. 13. 19:08
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Hacsak nem vezette valahol az előző tulaj valahol akkor sehonnan.
2018. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2012-től rögzítik a kilométeróra állás a műszakin.


Itt lehet lekérdezni 625Ft-ért. [link]

2018. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahol műszakizott ott felveszik az adatokat. Ha rendszeresen 1 helyen vizsgázott mėg jobb. Ott megmondják. Nem mondom hogy tuti lesz, mert elhazudhaták. Hozzám 4 ėvesen került egy ilyen swift 40 ezerrel. 240 ig 100% osan visszakereshető. Nem hazudtam le semmit.
2018. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
A mai világban már olyan fejlett a járműdiagnosztika, hogy könnyedén meg lehetne állapítani az ilyen értékeket (nem full pontosan, hanem eléggé jól belőni), a különböző alkatrészek kopásából. (Annyira nem értek hozzá, hogy tudjam, hogy pontosan mit kell nézni, csak műszaki beállítottságú ember vagyok.)
2018. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a jelenlegi érték elé egy 1-est vagy 2-est képzelj oda. jellemzően ezeket az autókat nem arra vásárolják az emberek, hogy hetente letekerjenek egy Budapest-München távot vagy ilyesmi.


18 éves ha az átlag magyar 10k / évet nézzük, akkor valahol 180.000 környékén lehet sacc.

2018. ápr. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!