Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon miért tartják...

Magyarországon miért tartják felvágósnak, ha az autónak vannak bizonyos "extrái"?

Figyelt kérdés

Az extrát szándékosan tettem idézőjelbe.



Tegnap szóltak be egy bevásárlóközpont parkolójában, mert a kocsimnak a csomagtér ajtaja automatikusan nyílik.Én meg nem tudtam ezt hova tenni.

De, máskor is úgy néznek rám ugyanilyen szituációkkor, mint a véres rongyra.


Egyébként egy 2016-os évjáratú Passatról van szó.

Azért nem tudom hova tenni, mert Németországban dolgozom és ott a legtöbb autó tudja ezt a funkciót.

Ott egy Volkswagen olyan, mint Magyarországon egy Suzuki,hétköznapi autó, hétköznapi embereknek.

Münchenben igencsak szerénynek számítok a sok BMW mellett, bátran kimerem jelenti, hogy ott lehetséges, hogy több a BMW, mint az összes többi márka egyszerre.



Azért is vettem ezt, mert kényelmes, meg persze az ára miatt is.Olcsóbb volt mint egy BMW.


2018. ápr. 15. 15:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%

mert itthon dominál az irígység mindenben. ami neki nem lehet, az másnak se legyen már.


emellett pedig az autó még mindig státuszszimbólumot jelent...szóval az, hogy milyen autója van az embernek, az duplán "vérlázító" egyesek szemében...ez van, el kell fogadni.

2018. ápr. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%
A nép nem ehhez van szokva, rácsodálkoznak. Az autópark vagy 10 évvel öregebb átlagban. A reakciójuk meg szimplán prolis, mivel a lakosság 60-70%-a prolikból áll.
2018. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Nekem a Porsche márka a nagy kedvencem és egy időben volt, hogy azt tartottam. Nagyjából egy új VW árából vettem használtan. Na én is kaptam prosztó beszólásokat meg irigy pillantásokat, pedig tényleg egy középkategóriás autó áráért jutottam hozzá mint használt autóhoz. Hülye fejjel eladtam, pedig ma mégtöbbet érne. Léghűtéses klasszikus volt.


De nemes egyszerűséggel nem foglalkozom az ember negatív epéivel mert nem hozzám tartoznak, hanem hozzájuk.

2018. ápr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
23%
Azt hitték hogy vagánykodsz. Mert tudod, itt ha valamiben jobb vagy kicsit az átlagnál (pl jobb autót birtokolsz), az már vagánykodás, sajnos.
2018. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom, szerintem a kutyát nem érdekli a Passatod, főleg nem a csomagtartója, de leírom amit látni akarsz, igen itt mindenki csoro és primitív de te nagy király vagy mert németben dolgozol és annak egy 2016os Passatod nagyon büszke lehetsz hatalmas sikereidre, remélem most megmozdult a cerka:)
2018. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
48%
5ös...lehet, te vagy a ritka kivétel, de hiába tagadjuk...a magyarok nagy része tényleg így viselkedik...
2018. ápr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
22%
5ös szerintem te vagy a legirigyebb
2018. ápr. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok aki nem vesz észre ilyet, mert nem nagyon érdekel... Most nem hiszem hogy egy automata csomagtartó akkora nagy dolog, jó mondjuk ha a kérdező egy űrhajóval jön azt én is megnezem, én meg azt nem értem hogyha úgyis németeknél dolgozol, akkor nem mindegy ez neked?
2018. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan áruld már el, mit szóltak be neked? Mert annyira életszerűtlen ez a szituáció...


Meg a másik: "De, máskor is úgy néznek rám ugyanilyen szituációkkor, mint a véres rongyra. "

Kinyitod a csomagtartód (persze láblendítéssel) és gyorsan körbenézel, ki mit szól hozzá? Na, szerintem ez az, ami nagyon ratyi...

2018. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
A kérdező mosogatott németben 3 evet, és most végre vett egy passatot, szeretne kiélvezni, ne ronstd el....
2018. ápr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!