Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új subaru xv 2. 0i benzines...

Új subaru xv 2. 0i benzines boxer motorral jó választás lehet?

Figyelt kérdés
Az új modell elég jól néz ki , szuper a felszereltsége ja és a folyamat összkerék hajtás !

2018. ápr. 5. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is jókat olvastam róla, tetszik is. De ami nem tetszik: az a CVT-váltója. Tesztet is láttam, illetve olvastam róla, nagyon lehangoló volt.


[link]

2018. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A magyar tesztekkel nem foglalkozom a magyar tesztírók elfogultak nem egy tömeg márka ez akkor megfelelő ha nem akarod minden masodik autó olyan legyen mint a tiéd... tőlünk nyugatabra sokkal jobb autós kultúrák léteznek.. nekem fontos az összkerék hajtás. Mi a baj a Cvt váltóval nem versenyautót akarok arra Amg-t vagy M-es bmwt vennek
2018. ápr. 5. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Az új Subaruk felejtősek... Kb ennek a márkának is véget ér lassan a története, de ha gyártásban is marad, az új Subaruknak már nincs közük a régiekhez. Ja és igen, szara CVT váltó. Nem az újságíróktól hallottam, hanem mondom én.
2018. ápr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!