Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mely nagyon szép autókat...

Mely nagyon szép autókat nézik már meg alaposan, melyek (használtan, maximum tíz évesen) nem kerülnek többe tíz millió forintnál?

Figyelt kérdés
Sportautó, luxusautó (családi? van ilyen?) mindegy!

2018. ápr. 18. 08:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Lexusokat, BMW-ket, Audikat, Zsigákat véletlenül se írjatok - szép és megnézik - a két kulcsszó.
2018. ápr. 18. 08:50
 2/20 anonim ***** válasza:
44%
Figyelj, ez relatív. Én minden alap Renault Thaliát is megnézek a parkolóban, utcán, mert nekünk is van egy, és érdekel, hogy a másé milyen. Nem azért mert a legszebb autó, hanem mert érdekel. :)
2018. ápr. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Nekem Scirocco-m van, na azt megnézik, pláne 19" kerékkel, de nem biztos, hogy neked ilyen autó kell
2018. ápr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Ez akkor hülye kérdés már bocsánat!!!


De ez totál szubjektív!


Én új autók közül egyet sem nézek meg mert totál nem érdekelnek... elmehetne a házunk előtt 20 aventador meg 20 laferrari ki sem néznék az ablakon!


Viszont ha elmenne pár régi de jó állapotú youngtimer vagy oldtimer azt tuti megnézném!

Nem kell itt gondolni hihetetlen ritka autókra, mondjuk 123-as mercik, régi 3-as bmw-k, audi 80, 100, s2 quattro, ford capri, opel manta, ford sierra, granada, capri, vw scirocco és még sorolhatnám...


De valószínűleg az emberek nagy része ügyet sem vetne az ilyen autókra, engem meg pont ezek érdekelnek :)


Úgyhogy a kérdésednek nem sok értelme van.....

inkább közvélemény kutatásnak jó, hogy kinek milyen autó tetszik de olyan autó nem létezik amit mindenki megnéz és ami mindenkinek tetszik.


(pláne nem is azért vesz a normális értékrenddel rendelkező ember autót, bringát, bármit, hogy másnak tetsszen hanem, hogy neki tetsszen.)

2018. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Így van, a #4-re.

Is.

Én hasonlót írtam, de kitöröltette a kérdező.

Ezek a kérdések kiverik itt mindenkinél a biztit, úgyhogy közvélemény kutatásra sem alkalmasak, mert csak felindult válaszok érkeznek az értelmetlenség miatt, nem beszélve a kérdésekre adott átlag 3-4 válsz miatt.

Ennek persze az értelmes, valós kérdések feltevői isszák a levét, mert ők is leszólós választ kapnak sokszor.

Meg a rengeteg unatkozó troll itt...

Na, mindegy, lehet ezt is töröltetni!

2018. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
Tényleg baromi hülye kérdés. Semmi értelme.
2018. ápr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Sose értettem az ilyen kérdéseket. Miért számít hogy ki nézi meg vagy sem, mikor általában az ember magának vesz autót? Vagy úgy működik, hogy ahányan megnézik annyiszor nő egy tizedmilimétert?
2018. ápr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Akkor lehet rosszul fogalmaztam. :)


Nem feltétlen mindenki, de - a többség -

megnézi. Így már pontos a kérdés.


Az pedig, hogy miért kérdem arra legyen elég annyi (a másik "fele" az egyedül rám tartozik), hogy lehet írtok (írtatok volna... kösz a kevés kivételnek) olyan autókat is, melyekre én nem gondolok. Ennyi az egész. :)


Nem kellene egyből ok nélkül a kérdezőnek esni, csak mert sok itt a félkegyelmű...

2018. ápr. 19. 13:05
 9/20 A kérdező kommentje:
Az pedig, hogy más vajon miért töröltette ki egyikőtök válaszát, sajnálom. Nem látok bele mások fejébe.
2018. ápr. 19. 13:07
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezer köbcentis szetrohadt Swift, ami büdös, retkes, nekem olyan van mindig megnéznék, a csajok is
2018. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!