Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vegyem?

Melyik autót vegyem?

Figyelt kérdés

Olcsó sportos autót szeretnék venni, max 700eft ig. A felsorolt autók közül melyiket érdemesebb venni?


alfa romeo 147, ford puma, seat ibiza, audi a3, suzuki swift 1,3 (régi, ferde hátú) GS vagy peugeot 206?



2018. ápr. 18. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Suzukit venném, olcsó fenntartani és ennyiért kapsz normalisat
2018. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért a sportosságot ezekkel egy lapon említeni, főleg a Suzukinál kissé erős.

Inkább 1,6 Mazda MX-5 vagy Alfa Romeo GT.

2018. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül az Alfa és a Puma lehet esetleg sportos. Mindkettőből nehéz jót találni, az Alfánál pedig fokozott esély van a szívásra. Ibiza még ésszerű választás, ha találsz jót, de szerintem ennyiért nagyrészt szétrohadtak vannak. Audiból ennyiért alját kapod, szar lesz. Suzuki már gyárilag is szar, bár ennyiből nagyon szépet kapnál, viszont a biztonsága sokkal rosszabb a többinél.

Én fiatalként keresnék egy szép Pumát. Szép kihívás, de ha nem kell a praktikus, szerintem ebből a listából ezzel várhatod a legjobb élvezet/szívás arányt. Amúgy a haza piacon gyorsan átfutottam a kínálatot, egy-két autót leszámítva már megnézni sem mennék el. Nagyon leélték ezeket (is) mára.

Én még bevenném a listába a BMW E36 318ti compactot. Ebből sem nagyon lehet már jót kapni, de ha kifognál egyet, abban azért már lehetne vigyorogni.

2018. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a3at vennék 1.6szívóbenzinnel.Soha nem fog tönkremenni mint a suzuki csak annyi különbséggel hogy nem hányod le ha beülsz.
2018. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt aláírom, hogy a ezek közül az A4-ben a legjobb ülni. Csak én valahogy a VW csoportos autókban sosem találom a vezetési élményt, pedig egy Octavia 2 vRS-t hajtok.
2018. ápr. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!