Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik H7 ledes kékes szinű...

Melyik H7 ledes kékes szinű izzó a legjobb?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondolok trafó nélkülire.


[link]


2018. ápr. 20. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik fos, mert nem erre van tervezve a lámpa. A LED fénye nem homogén, mint az izzóé, ezért a megvilágítás foltos lesz, és vakíthatja a szembejövőt. Épp ezért nem is szabályos semmilyen LED izzó használata a nem arra tervezett fényszóróban.
2018. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, de Angel Eyes lámpát is akarok cserélni és úgy bele a ledes izzo.
2018. ápr. 20. 22:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyilván meg van ahhoz a lámpához gyárilag hogy milyen való bele, na olyat kell bele tenni.
2018. ápr. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is kipróbáltam ezeket, amikor még nem értettem mi az a sufnituning és azt gondoltam jól néz ki.

Semmire való!

Ha canbus-os a kocsi villognak össze-vissza...

Inkább a "fehérített" izzószálasok mellett maradtam, a jó márkák nem olcsók és össze kell hangolni a színhómérsékletet, de legalább működnek és nem néz ki parasztul.


Leszakadt hülyegyerekek kocsijain lehet ilyeneket látni, világítanak mindenféle színben és minden irányban csak az útra nem.


Az alap elképzelés ugye az lenne, hogy "új" hatást keltsen a fehér fényével, de az, hogy a szivárvány minden színében pompázik a kocsi eleje sötétben... Hát szerintem gagyi.

Meg kell nézni a gyáriakat.

Ott össze van hangolva a színhőmérséklet pont azért, hogy ne legyen zavaró és ne nézzen ki idétlenül.


Mindegy amúgy, úgyis megcsinálod...

A rendőr lehet bekérdez miatta ha meglát...

A 15 éves csajoknak is bejön majd, akik még a Facebook-nál tartanak és nem fejlődtek ki még rendesen szellemileg.

2018. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Beviz Elek ***** válasza:

Normális minőséget nézz, aminek darabja 55w, kb 10e lumen.

Pl txvso

2018. ápr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 55W-os LED-del gyilkolni lehet.
2018. ápr. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!