Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges, hogy elterjed az...

Lehetséges, hogy elterjed az a típusú irányjelző, mint amit a Lexus, illetve Audi is használ?

Figyelt kérdés

Az Audinak kvázi a fényszórója, lámpája a védjegye.


Viszont rajtuk kívül a Lexus is hasonló technikát alkalmaz:

[link]

[link]


Viszont, míg a négykarikásoknak csak a hátsó lámpái ilyenek, addig a Lexusnál az elsők ilyenek.



Azért valljuk be, nagyon vagány.

Várható is volt, hogy a gyártók kitalálnak valamit,az a sima pulzálás sok-sok évtizede tölti be az index szerepét, unalmas már.



Úgy tudom, hogy már a 7-es Golfnál magas felszereltségnél már elérhető ugyanez.Nem széria, mint a fenti két márkánál, de elérhető.



2018. ápr. 21. 21:08
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Már egyre több márka követi ezt a megoldást. (nem csak itt)
2018. ápr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
49%

Eléggé jellemző az egymásról való másolás az autóiparban (is). Úgyhogy elképzelhető hogy elterjed majd ez is. Audikon már jó pár éve látok ilyen megoldást.

Ha azt vesszük, hogy manapság az első index már egy Astrán is úgy van megoldva, hogy a fehér ledes menetfény kapcsol át sárga villogóra, majd vissza menetfényre (nem tudom ezt melyik márka kezdte el, de többnél láttam), ez a futófényes index is simán divat lehet.

2018. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
66%

"a sima pulzálás sok-sok évtizede tölti be az index szerepét, unalmas már"


Ööö...nem azért mondom, de az index egy jelző eszköz, biztonsági eszköz. Egyszerű és praktikus. Lehet csicsázni, ettől még nem változik.


Persze a mai korosztálynak ere van igénye, látványra (filmek, játékok) meg értelmetlen külsőségekre (káva nélküli kijelző, és társai). Ebbe beleillik a fent említett dolog is.

2018. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Amúgy ez a ledes villogás baromi zavaró tud lenni, sokkal élesebb mint a sima indexlámpa.


1-2 villanás előzéskor oké, de egy piros lámpánál több perc alatt epilepsziás rohamot kap az autó mögött lévő másik sofőr.

2018. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
57%
Mustangnál bő 10 éve már lehetett ilyet kérni hozzá, nem terjedt el...
2018. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%
Németországban élek, annyira azert nem gyakran látom Audikon ezt az indexet. szerintem nevetséges. sokkal, de sokkal jobb, es szebb, ha ugyanez az index rendesen villog, nem pedig ilyen vacak futofenyes. jobban all a sima hagyomanyos. de lattam mar ezt Golfokon is, azon meg viccesebbek. szerintem komolytalan egy ilyen markahoz, nem fog elterjedni.
2018. ápr. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
49%
Én is Németországban élek, és tényleg ritka. Audi A7-nek ilyen az indexe.
2018. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

13#


Arról nem a" mai korosztály" tehet,hogy te nem tudsz haladni a korral.


Az általad említett káva nélküli kijelző pedig nagyon jó és hasznos.A gyártók nem akarják tovább növelni a telefon méretét, mert, akkor túl nagyok lennének a telefonok.Az egyetlen megoldás a kávé eltüntetése, így a kijelző mérete növelhető a telefon méretének növelése nélkül.



Sokan az érintős telefonokkal is így voltak "minek?Giccs.Felesleges.Hamar elromlik....stb"

Mégis ezek a telefonok utalják a piacot.


Ugyanígy lesz ezzel az irányjelzővel is.

Anno a Daimler kezdte el azt a metódust,hogy az irányjelző a külső a visszapillantóba került, mára már a gyártók többsége ugyanezt teszi.

2018. ápr. 22. 12:15
 19/27 anonim ***** válasza:
38%

"te nem tudsz haladni a korral."

Én személy szerint az értelmetlen "újításokat" nem nevezném haladásnak. Ez nem a koromból fakad. :)


"így a kijelző mérete növelhető a telefon méretének növelése nélkül"

Ez nagyon szép szent szöveg, ettől még humbug az egész kijelző méret-mánia. Főleg annak fényében, hogy a mai telefonok 90%-a így is kétkezes tepsi.

2018. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
0%
Én nyugat európaban lakok és kb. Minden 3. Autó már ilyennel rendelkezik. Szerintem is nagyon vagány, Én is ilyet akarok majd venni, akik itt szidjak hogy gagyi azok maradjanak csak meg a suzuki swiftnél ;)
2018. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!