Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi lakóautó megéri?

Régi lakóautó megéri?

Figyelt kérdés
Lakóautót készülök venni, minél olcsóbban. Nagyon rizikós egy 25-30 éves példány? Egy Citroent Jumper alapokon nyugvót néztem ki.
2018. ápr. 22. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:

A lakóautó úgy általában nem éri meg.


Kivéve persze, ha multimilliomos vagy, nem dolgozol és egész évben utazgatsz.

2018. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha keveset mentek vele (mivel szezon jármű nem is szokott sok lenni bennük) akár jó is lehet, de piszokul el tud rohadni a kasznija, aminek a felújítása akár fél millába, vagy többe is kerülhet. Szerintem egy lakókocsi jobb választás. Ugyanaz a kényelmet nyújtja, de mellette a vonó járművet még használhatod bármire.
2018. ápr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha védett helyen tartod, akkor örök életű. olaj, szűrők, vezérlés rendben, akkor nem lehet gond.


Jó néhány udvarban látni lakóautót. Persze ez az igazi hobby.


Vedd meg, és tiéd Európa

2018. ápr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy lakókocsival ugyanúgy "tiéd Európa" és mellette nem kell fenntartanod egy semmi másra nem használható járművet.
2018. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
No most azt nem írtam, de házam nincs, csak egy telkem, albiban lakom, de egyszerűen utálom, hogy másé a lakás, bár igaz semmiben nem szenvedek hiányt, de néhány lemondással tudok élni, ha az a dolog az enyém lehet, s nyugodt lehetek benne, s itt most nem a komfortra gondolok. Európába is ezzel mennék nyaralni. Még fiatal is vagyok. 25/F
2018. ápr. 22. 12:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy lakóautó fenntartása nem is lenne probléma. Személyautót sajnálnám vontatásra.
2018. ápr. 22. 12:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Plusz utazásközben is elfér kényelmesen egy társaság, lakókocsiban tudtommal tilos utazni.
2018. ápr. 22. 12:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Tévedésben vagy, lakóautóban is tilos utazni, kivéve az erre kiképzett biztonsági övvel ellátott ülésekben. Úgy látom, te egy kicsit a Hollywoodi filmek világában képzeled el a lakóautózást, de sajnos ez Európában nem egészen úgy működik mint ott, illetve mint a filmekben..
2018. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!