Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Schwalbe miért nem indul?

Simson Schwalbe miért nem indul?

Figyelt kérdés

Szóval még elég kicsi koromban örököktem egy Simson Schwalbe-t egészpontosan 8 éve. Azóta nem volt beindítva de még hozzá se nyúlt senki, az elmult napokban előkerestem és kitisztítottam ahol tudtam, viszont amikor indítani akarom semmi, van amikor 20. berúgásra vagy betolásra megy egy kicsit de utánna megadja magát. (A leghosszabb kb 2 perc volt betolás után)

Én arra tippelek hogy az üzemanyag nem jut el a porlasztóig vagy csak néha-néha.

Elnézést ha valami egyszerűre nem jövök rá de nem igazán értek a motorokhoz.

Ha valaki tudna valahogy segíteni nagyon szépen megköszönném!



2018. ápr. 22. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
először is mikori a benzin, és jó-e a keverék? a gyertya milyen? aztán a légszűrő tiszta-e? a kipufogó végén jön-e füst? vedd le a bilincset, és nézd meg a furulyát.
2018. ápr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a szikraköz megvan-e? 08-1mm.egyáltalán van-e atomerős szikra?

a világítás véletlenül sem legyen belapcsplva. aksi ne

2018. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

legyen benne. ha az örökhagyó járt vele, akkor banális problema lehet.

annak a gépnek hasítania kell.

2018. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A régi benzint leengedtem és a tankot is kimostam úgy ahogy tudtam. A keveréknek jónak kell lennie. A többit amit javasoltál pedig megnézem! Köszönöm a segítséget!
2018. ápr. 22. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:

készíts egy cseklistát..ennek a lényege, hogy pontokba szedve mindent leellenőrzöl..


kérdezz meg egy repgép szerelőt..ő megmondja mi az.


járj szerencsével.

2018. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen!
2018. ápr. 22. 17:05
 7/9 A kérdező kommentje:
# 1/6 Mikor írtad nem is vettem észre csak most kérlek eltudnád mondani hogy mi az a furulya?
2018. ápr. 22. 17:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Tank kipucolás, ha más nem "sóderrel", karburátor szerteszét szedés, tisztítás, benzincsap szétszedés, tisztítás, tömítések cseréje, benzincső cseréje.

Motorblokkban olajcsere (már ha leengedhető egyáltalán a régi).

Kompresszió ellenőrzése, gyújtás ellenőrzése, szükség esetén gyertya csere (ngk elég jó fajta).

Ez csak hirtelen egy perc alatt ami eszembe jutott...

2018. ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. vagyok: amit már mondtak: furulya, vagyis a konkrétabban a kipufogórendszer szétszedése, kitakarítása ami jelentős dolog még.
2018. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!