Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első kocsinak, női sofőrnek,...

Első kocsinak, női sofőrnek, heti pár használatra munkába járásra 2009-es, benzines Skoda Fabia 1.2 12V Cool szerintetek megfelelő?

Figyelt kérdés
Az igényeimet papírforma szerint lefedi, nem tervezek vele száguldozni, csak egy egyszerű kis megbízható autóra van szükségem, ami nem fogyaszt túl sokat.

2018. ápr. 22. 20:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz Fabiat, csak négy hengerest. 1.4-től felfelé. A motorja rossz, a kasztni jó.
2018. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%
Ha rendesen karbantartod, az 1.2-esnek se lesz semmi baja. Persze mielőtt megveszed, nézesd meg azért. És legyen még pár százezer félrerakva - akármit is veszel.
2018. ápr. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha az előző tulaj nem tartotta karban, te már hiába vigyázol rá. Ezért kell kerülni. A henger kopását a szerelő sem látja ránézésre.
2018. ápr. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 titkoskert ***** válasza:

Emberek! Pl mobil carnal komplett motor diagnosztika 15 e!!

Teljesen jó. Ha megbizhato forrasbol veszed. 3 ilyen autom van, ket kombi, egy cool.

Es olcson is jutottam hozza. Meg ket ismerosnek is ajanlottam ilyen autot, mai napig elegedetten hasznaljak, es 450 ezerert vettek. A kombim 1 milla volt, a dragabb, mert klimas , elektromos ablakemelovel, es kicsit fel van ujitva. 90e kmel vettuk mind, magyar forgalmis.

Kombim 2008as.


Teljesen jo, kasztni birja az utkozest. Sajnos tapasztalatbol tudom, miutan arokba loktek es total karra zuztak.

Mi egy karc nelkul szalltunk ki. Motor 5osben meg porgott.

2018. jún. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!