Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek 1...

Milyen autót vennétek 1 millióig, ha az a cél, hogy minél kevesebb legyen a fenntartása?

Figyelt kérdés

Gondolok itt most arra, hogy ne legyen drága a szervizelése/ legyen itthon alkatrész hozzá, és ne legyen mondjuk olyan típushibáaja,amit 300e megcsinálni. Valamennyire szeretnék "férifas" autót, nem egy matizt.


Mazda3, milyen választás, ha talál az ember egy rohadásmenteset?


2018. ápr. 23. 07:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10es ez igaz, azért adom el a Mazdám jövő tavasszal...

De ismerek olyan fanatikust aki Mazda bontós és teljesen kilakatoltatta az egészet mondjuk az brutál pénz lehet...

2018. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én vettem 100-ért egy golf 3-ast, ráköltöttem 250-et, és teljesen fel lett újítva. Magam csináltam. Komplett futómű, fék, motor kopóalkatrészek, szíjak, olajpumpa, újrafényezve, kilakatolva, új gumikkal.

Olcsó alkatrészek -újak!-, fenntartás 0, fogyasztása kicsi, 160-at elmegy, gurul, pakolható, .....

2018. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!