Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag mennyire macerás...

Feederimmortal kérdése:

Utólag mennyire macerás beszerelni tolatóradart autómata autóba?

Figyelt kérdés
K.b mennyibe kerülne egy bmw e90-be utólag beszerelni? Az automata váltó miatt kicsit nehézkésebb.

#BMW #automata #BMW E90 #Talatóradar
2018. ápr. 23. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy automata, mert a tolatólámpa vezetékére csatlakoztatják rá. Beszerelés elég egyszerű, de időigényes lehet, ha van hozzá érzéked, otthon magadnak beszerelheted.
2018. ápr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hovarju ***** válasza:

nálunk kb.30-35Ft volt radarral együtt(már nem emlékszem pontosan) igaz nem bmw, hanem egy öreg Toyota.


A szerelő kb.1,5 órás munkával megoldotta.

2018. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy gyári rendszert vagy egyszerű univerzálisat.

Mint írták, a tolatólámpáról veszik a jelet, ezért nem probléma hogy automata.

Ha univerzális, akkor egy autóvillamosságis beköti 1-2 óra alatt. Ha gyári, akkor is kb, csak ott még lehet hogy fel is kell tanítani.

Az én autómban még minden funkciónak saját modulja van, nem egy központi vezérlője ezért nekem pl egyszerű volt. A bmw-nél nem tudom hogy van sajnos.

2018. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!