Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E90-ből vásárlás szempontjai?

BMW E90-ből vásárlás szempontjai?

Figyelt kérdés
Tudom sokan nem ajánlják, próbáltam más megbízhatóbb márkában keresgélni autót, de végülis egyikkel se birok megbarátkozni, nekem az E90 tetszik. Milyen motorral érdemes venni és mikre kell számítani egy ilyen autó fenntartásával kapcsolatban? Van aki azt mondja ezek viszonylag a legjobb bmw-k megbízhatóság szempontjából, hozzáértőktől kellene egy kis infó! ?

##bmw#e90#bmwe90
2018. ápr. 24. 09:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Tehát nem úgy átlagban a BMW-kről, konkrétumokat az E90 típúsról légyszives!
2018. ápr. 24. 09:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább mondom hogy mit NE! Igen, ez nem más mint a 4 hengeres dízel. A hatos sem örök életű, de amíg meghal addig igen élvezetes és csendes.
2018. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha normálisan karban van tartva akkor nincs vele semmi gond. Itt Magyarországon azért megbízhatatlan a BMW mert megveszi a sok suttyó de a karbantartásra már nincs pénze és ezért látsz sok rohadó szart az utakon. Nyilván az alkatrészek jóval drágábbak hozzá mint egy opelhez vagy egy fordhoz képest de el kell dönteni hogy neked van rá valód vagy nincs.


A 4 hengeres benzineseket kerüld el azok nem a legjobbak, a 6 hengeresek már jók de ott az olaj fogyasztásra kell figyelni. Dízelből a 320D amiből rengeteg van, ott vezérlés csere meg a szívósor amit meg kell csináltatni mikor megveszed, a 6 hengeres dizelek amikkel nem szokott gond lenni.

2018. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már célirányosabb vagyok.
2018. ápr. 24. 09:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kézjel mindekttőtöknek!
2018. ápr. 24. 09:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Típushibák: [link]
2018. ápr. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

'Más megbízhatóbb márka'

Minden annyira megbízható amennyire karbantartják. Errefelé nem mert a kötelező szervizek(pl olaj) ritkán és szakszerűtlenül vannak megcsinálja, illetve a sok jóska otthon gányol a legkisebb szakismeret híján is.


Az N47(2007-es facelift-től) motoros 316-18-20d-k hajlamosak a láncszakadásra, és az N45(320is, és a 114 lovas 316i) hengerfala reped.


H.Ezredes tökéletesen összefoglalta, mint ahogy a 6-os hsz-ben linkelve lévetett

2018. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!