Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy nyár alatt le lehet tenni...

Egy nyár alatt le lehet tenni a B-s jogosítványt?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 26. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 10 éve csináltam akkor májusban kezdtem el és szeptember első hetében vizsgáztam le
2018. ápr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Legalább két évszak azért rámegy sajnos.
2018. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1: és mikor került a kezedbe a jogsi?
2018. ápr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A jogsimon az van hogy szeptember 16-án lett kész, de ennél szerintem később kaptam meg
2018. ápr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy sokan szó nélkül elfogadják, amit eléjük tálalnak.Ha három hónapot mondanak az egészre, akkor rábólintanak, de ha hatot, akkor is. Van olyan ismerősöm, aki hetente vezetett 1-2 órát, és amit az egyik alkalommal tanult a következőre már teljesen elfelejtett. Sajnos a tanulók nagy része aggódik, fél az oktatótól, az autótól, a forgalomtól, a vizsgabiztostól, mindentől.

Pedig van megoldás.

Jelentkezz be egy autós iskolában a legközelebbi KRESz-vizsgára és azt azt követő gyakorlati oktatásra.

Ezzel párhuzamosan a neten végezz el egy online tanfolyamot. Ha jól időzíted, ezzel 2-3-hét alatt megvagy. Aztán kérjél a lehető leggyakoribb forgalmi-oktatást. Ezzel időt is nyersz, és a képzés is folyamatosabb, pörgősebb. Ha odafigyelsz, jól szervezed, és persze ügyes is vagy, kb. 2 hónap múlva jogosítványod lesz.

Sok szerencsét!

2018. ápr. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Le lehet. Én annak idején július 1-jén kezdtem meg a tanfolyamot, és a jogosítványom augusztus 14-én ki lett állítva. Pedig előtte nem tudtam semmit az autóvezetésről, 0-ról kezdtem.
2018. ápr. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Ha polkorrekt akarok lenni, akkor azt mondom, hogy matematikai esély van rá.
2018. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly júliusban kezdtem igaz lusta voltam ezért augusztusba vizsgáztam elsősegélyből, szeptemberben pedig vizsgáztam kreszből, azon megbuktam 62 pontom lett, így októberben újból kresz ami végre sikerült 69 pontom lett :-) aztán mivel erre felé kevés az oktató ezért havonta csak 4-5x tudtam menni vezetni 1-2 órára sajnos és a vezetést csak Januárban tudtam kezdeni, mivel ebben a megyében csak 3 vizsga biztos van ezért nagyon sok idő még kapsz időpontot a vizsgára na de megkaptam májusra, VIZSGA NAPJÁN VIZSGA ELŐTT LEGALÁBB 1 ÓRÁT VEZES !!!! és a vizsga nap előtt is vezess 2 órát nekem így sikerült :-) a jogsi 1 hét alatt jött meg, itt tudod meg nézni hogy hol tart a jogsid [link]

De egyébként a válaszom nem lehet le tenni ennyi idő alatt ha nem buksz semmiből és van több oktató és nem kell várni sokat a vizsgákra akkor max 6-7 hónap de ettől nem kell elszomorodni suli mellet tudod csinálni :-)

Sok sikert :-)

2018. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!