Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan cserelsz otthon olajat,...

Hogyan cserelsz otthon olajat, ha nincs aknád?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 04:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Én beférek a kocsi alá szóval könnyen.
2018. ápr. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ėn elvishem haverhoz. Ott van akna.
2018. ápr. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem veszek ültetett autót és aláfér a lavór.


Amúgy árok fülé keresztben felállva a zsigán kuplungot lehetett cserélni.


Kerekenként emelve 1-1 tisztességes bak alájuk és máris akár 15 cm-vel több a hejj!

2018. ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Én a hajtókarcsapágyakat cseréltem -5 fokban most télen, akna nélkül. Egy élmény volt.
2018. ápr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
felugrattam két téglára az első kerekeket, máris aláfértem
2018. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Felemeled elöl valamelyik oldalon, célszerűen amerről a csavar van, majd aláteszed a tálcát, kicsavarod a csavart és visszaengeded hogy ki tudjon folyni az ami a bent maradna emelt állapotban. Fantázia kérdése és megoldod.
2018. ápr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

az előttem szólók már mindent elmondtak az akna nélküli olajcseréről, amit lehet...


nekem csak a dícséret maradt az emberi leleményről..

2018. ápr. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem ültetve van és hogy mégegyszerűbb legyen, az olajszűrő a motor hátuljánál, alulról szedhető ki.

Van 2 rámpán, 2 bakom és egy krokodil emelőm, ha nincs más megoldás akkor feltornázom rájuk, de az utolsó 2 bérelt háznál volt pár tégla és betonlap, azokra álltam fel és úgy másztam be alá.

A legelső egy lakás volt, ott a közös parkolóból összeszedtem minden fa hulladékot és azokra tornáztam fel úgy hogy beférjek a kocsi alá, akkor döntöttem el hogy ház kell saját udvarral.

Minden megoldható, régen a ház előtti árok fölé is álltam kipufogócsere miatt.

2018. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#7, gondolom te az a fajta vagy, aki mint anno, képes 4 órát várni a műhely előtt hogy beállítsák a gyújtást a megszakítón a zsigulin, illetve lecserélni az ablaktörlőlapátot.
2018. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszi a sok valaszt.En eddig egy toltes oldalara alltam ra es ugy masztam be a kocsi ala.Most is ugy gondoltam ahogy fent is irta egy valaszado,h felemelem,bemaszok,kieresztem a vérét es utana visszarngedem a kocsit amig kicsurog.

De fogok hegeszteni szögvasból egy rendes rámpát,azzal tobb mindrnt meg lehet oldani.

2018. ápr. 27. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!