Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó fóliázás vagy inkább...

Autó fóliázás vagy inkább festès melyik èri meg jobban? Baranyában van lehetősèg valahol foliáztatni?

Figyelt kérdés

Fóliáztatni szeretnèm a balelső sárvèdőmet Seat Cordoba (2003) on (király kèk színű) ha a szín változtat az arakon.. Nem egy nagy felület, de elkezdett rohadni ès vennèk egy új elemet ami fekete alapból ès ezt kène ugye színre foliázni vagy festeni..

A segítsèg kèrèsem pedig az lenne hogy hozzá vetőleges nagyjából valaki meg tudná e mondani hogy melyik az olcsóbb?

Esetleg Baranyában van ilyen foliázó akihez èrdemes elmenni? Előreis köszi..!



#autófólia #Baranya #autó fóliáztatás #autó fènyeztetès
2018. ápr. 28. 06:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Az olcsó fóliázás vacak, két évet bír, szerintem ehhez képest túl sokba kerül. A drága fóliák (3M és hasonlók) tudnak 5évet tutira, ha vigyázol rá, akkor 7-8-at.


Kb. hány évet akarod még hajtani az autót? Az első autómnál a rozsdás részt én csináltam meg, nem lett olyan szép természetesen, mint egy profi munka, de pár évig amíg megvolt, rendben volt az a rész. Csiszol, alapoz, fest, csiszol (festési hibákat vékonyan a legfinomabb csiszolópapírral), fest a sorrend.

2018. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel az autó színéhez akarod igazítani, csak a festés játszik. Fóliát nem fogsz az autó színében kapni.
2018. ápr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régi autónál, ami már kezd rozsdázni, szerintem felejtős a fólia.
2018. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. máj. 14. 12:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Autofoliákat amúgy tudja valaki hogy hol lehet venni? Kiváncsi lennèk rájuk, szemèlyesen megnèznèm őket.
2018. máj. 14. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!