Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sym márkájú 125ccm< robogókkal...

Sym márkájú 125ccm< robogókkal mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
Újonnan szeretnék venni városi szaladgálásra 125-250ccm közötti robogót vagy motort, még nem döntöttem el. Kymcom volt kettő is, kiváló gépek voltak, csak sajnos ahhoz már külföldre kell mennem, ezért képbe jött a Sym. Leginkább a Sym Symphony 125 ST keltette fel az érdeklődésem. Viszont külföldi lapoknál a specifikációk 3,5-3,8literes fogyasztást írnak, ami nagyon sok. Objektív, tapasztalati úton szerzett információkat szeretnék kapni, kínai gagyizásra ne pazarolja senki az idejét, tudom miről van szó, sok motorom volt már. Üdv.

2018. ápr. 30. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
attól még egy retek, 4 literes fogyasztás sok? fél literrel akarsz járni?
2018. ápr. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, sok a 4literes fogyasztás, főleg egy olyan motortól, amibe a Keihin adja az injektort. A 600-as karburátoros yamahám 4,4-el megy, és ott már 110-130 a tempó. Egy ilyen 125-nek 2,6-3literből maximum meg kellene állnia. Nem feltétlenül hiszem el ezeket az értékeket, ezért szeretnék olyantól megerősítést, aki használ ilyet. Nagyon intelligens és építő hozzászólásod volt egyébként, köszönöm. Ment a zöld.
2018. ápr. 30. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem megeszik a 125-ös manuális Hondám is a 3 litert a városba, robogótól ne várj 4 liternél kevesebbet.
2018. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az sem mindegy milyen Hondáról beszélünk.
2018. júl. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!